Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer letagadom, máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer letagadom, máskor bevallom, hogy Őt imádom, Volt, hogy rajta kívül senki nem érdekelt a világon. Mit tegyek? Érez valamit vagy csak szórakozás számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!  Van egy srác, akit másfél éve nagyon szeretek. Kezdetben csak msn-eztünk jó sokat, kamoztunk és bókolgatott. Középsuliba kerültem és valami csoda folytán nagyon jóba lettem egyik legjobb haverjával és szépen lassan a baráti körünk kezdett ugyanaz lenni. Négyszer „kavartunk” bulikban. Kettő után azt mondta felejtsük el azt ami történt és hogy ő nem akar hosszú kapcsolatot és nem szeretné elrontani nekem, mert tudja, hogy én igen. Nehezen de elfogadtam. Azt tudni kell, hogy már nem tudunk normálisan beszélni egymással msn-en…már jóformán mindig kiakasztjuk egymást, felhúzzuk, veszekszünk vagy ilyesmi. Már leszoktunk arról, hogy egymásra írjunk. Viszont a baráti társaság révén gyakran szoktunk ott lenni ugyanabban a buliban. Ilyenkor vagy az van, hogy ő kavar valakivel én meg úgy teszek mint akit nem érdekel és megpróbálok nem foglalkozni vele, vagy pedig én kavarok valakivel (viszont ilyenkor sose állom meg, hogy ne keressem Őt a szememmel) és ő tesz úgy, mintha nem érdekelné…de szoktam látni, hogy néz, vagy mások mondják nekem. Ha hozzászólok normális. Múltkor ő is hazajött velünk, holott máskor kerül. Van, hogy a közös barátoknak lenyomorékoz és szánalmasnak nevez (legjobb haverja mondta, hogy nem érti és krédezte is tőle, hogy miért mondja mikor nem is vagyok…erre Ő nem mondd rá semmit), de már volt olyan nem is olyan régen (egy-két hónapja), hogy közös társasággal mentünk bulizni. Én kicsit részeg voltam :S és a közös baráttal hátul mentünk nevettünk egymásba karoltunk… Ő elöttünk ment, és uncsitesóm odament mellé…látta rajta, hogy tiszta ideges, meg mintha szomorú lenne. Kérdezte tőle mi a baja. Végülis kinyögte, hogy idegesítem, hogy a haverommal vagyok és nem vele és nagy nehezen kinyögte, hogy érdeklem. Aztán buliban kérdezte tőle uncsim, miért nem táncol velem. Azt monda, hogy elrontottam és táncolgassak csak a haverommal (aki csak barát és ezt Ő is jól tudja). Aztán egyszer csak rám írt egy hülye indokkal. Nem beszéltünk sokat…mert nem igen írtam vissza neki (féltem, hogy megint megbánt) és azt írta végül, hogy: na jólvan hagylak, látom zavarlak…vagy csak utálsz. :DD Én pedig: ajh senkise utál. Azóta egy buliban beszéltünk egy két szót. Az utolsó „kavarásunk” lassan négy hónapja volt. Akkor úgy éreztem, hogy szeret…annyira más volt mint máskor. Csak miattam visszajött a haverjával a buliba miután leléptek. Köszönésnél nem tudta, hogy mit csináljon(zavarban volt), haverja szólt neki, hogy elköszönni kifog? Aztán megcsókolt és ők balra mi jobbra. :S Egyik barátom mondta, hogy a srácot is dobták anno és nagyon rosszul érintette. Szerintetek ezért viselkedik így velem? Pénteken megint lesz egy buli…ott lesz. Lépnem kellene valamit, hogy tisztázzuk a dolgokat (miért bánt szóban…miért mondd mást mint amit tesz? csak szórakozik-e?) Nagyon szeretem. Szerintetek mit tegyek? A hülyeségektől kíméljetek meg légy szíves! 


L/17 (a srác is ennyi idős)


2011. jún. 26. 20:15
 1/3 anonim válasza:

Szia! Szerintem egy értelműen tetszel neki, de megkockáztatom azt is, hogy ez már több is egyszerű "tetszésnél" Valahogy jelezned kellene neki, hogy nem haragszol rá, mert valószínűleg többet nem mert majd rád írni, mert fél hogy nem válaszolnál.

Próbálj meg vele őszintén elbeszélgetni és elmondani, hogy te hogy látod ezt az egész dolgot, veszíteni nem veszíthetsz vele semmit, hiszen már régebben is tudta hogy érzel iránta valamit...

2011. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi...megfogadom a tanácsod és megpróbálok ma beszélni vele. Reméllem jól fog alakulni. :/ :DD
2011. júl. 1. 13:53
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nincs mit remélem tudtam segíteni :)

Mi a helyzet ? Beszéltél vele? :P

2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!