Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élőktől kérdezem: ti hogyan győzitek le a féltékenységet? Én már megőőőrülök!

Figyelt kérdés

Én Mo-n vagyok, ő Londonban, havonta 1×-2× tudunk találkozni. Nagyon szeretem, de iszonyatosan féltékeny vagyok. Előtte persze nem mutatom, de belülről már mardos elég rendesen.

Emberekkel dolgozik és bizony azok között az emberek között akad pár fiatal, szép lány, akik nem szégyenlősek, volt, hogy a szemem láttára elkezdtek vele flörtölni.

Nem kételkedem a párom szerelmében, de mi van, ha egyszer elgyengül és éppen a közelében lesz valamelyik csaj?

Végülis havonta találkozni a pároddal, testi kapcsolatot létesíteni meglehetősen kevés. :(

Ti hogy bírjátok????


2011. jún. 26. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízok benne, ha meg akarna csalni, akkor abba nem a km-k számítanának.
2011. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerencses vagy,hogy ilyen gyakran tudtok talalkozni.Mi csak 3havonta tudjuk megoldani a melohelye miatt.

Feltetlen bizalommal kell lenni a parod irant,kulonben beleorulsz.Azert aki 1-2 hetet nem bir ki az kezi munkazzon.

2011. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondom, mint első. Ha akarja, megteszi a közvetlen közeledben, nem az számít, hogy milyen messze van.

Meg kell tanulnod megbízni benne, mert erre rámehet a kapcsolatotok, fel fog őrölni Téged :(

Kívánom, hogy sikerüljön!

2011. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen,meg se próbálom legyőzni szinte.. majdnem felőröl ez az egész.:/:(
2011. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló írta : szerencsés vagy, én is távkapcsolatban élek, 3 éve külföldön dolgozik a barátom és agy évebn 2x találkozunk (igaz ilyenkor 1 hónapig itthon van, de sajna nem együtt lakunk), hát nekünk a féltékenységgel nincs problémánk, csak nagyon hiányzunk egymásnak, skypon beszélünk elég sokat, szerintem a bizalom kell legyen az alapja egy kapcsolatnak, ha nem bízol meg benne az már régen rossz.

22 L

2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bennem több minden tartja a lelket (az én párom is kint van)

leírom:

1. amikor én voltam kint, velem is rengetegen flörtöltek, sőt volt aki úgy nézett ki, mint álmaim pasija - mégis minden este úgy feküdtem le aludni, ha nem kaptam tőle mailt, vagy sms-t majdnem kiborultam teljesen idegileg;

mindig úgy éreztem mintha csak ő lenne nekem, akiért van értelme egyáltalán, hogy haza menjek - tehát életem értelme

2. ha olyan típus, hogy enged a flörtnek, azt itthon is megteszi, ha elgyengülne, itthon is elgyengülne, minden ilyen azzal egyenlő, hogy nem méltó hozzám, nekem az ilyen nem kell és ha ilyen lenne, imádkozom, hogy minél hamarabb megtörténjen, kiderüljön és legyen vége - de ahogy én kiismertem az én páromat, ő nem ilyen típus

3.nagyban leköti a gondolataimat, hogy önmegvalósításra törekedjem, hogy büszke legyen rám és értékes maradjak a szemében

4. egy mondás marilyn dietrichtől: "sokkal jobban érdekel egy pasit egy iránta érdeklődő nő, mint a nő, akinek szépek a lábai" jelenti azt, hogy az "anyai" törődést, ami a pasiknak igazán kell, nem tudja helyettesíteni egy külföldi haw do you do -csaj

5. mivel ő sokkal féltékenyebb mint én, nekem valahogy nincs energiám rá - a féltékenysége miatt azt hiszi elveszít, ettől fél, így meg akar kérni - de nálatok ha a kapcsolat szorosabb összefűzéséről, megerősítéséről beszél az is nagyon jó - ami erősíthet

6. ja és a párom nem tudja a nyelvet, konzum, meg bárokra sajnálná a pénzt, mert nagyon fogához veri típus

7. és a legfontosabb: egy nőnek csak akkor vannak tiszta megérzései, intuíciói, ha tiszták a gondolatai, totál nyugodt napokon át! és az abszurd semmiből, jön egy álom, vagy egy gondolat!

volt egy párommal azt álmodtam, hogy megcsalt, felébredéskor még nevettem is rajta, olyan hihetetlen volt!!!!és két napra rá hát kiderült

szóval bíznod kell, mert VAN a nőknek valódi jó megérzéseik, de ezek fóbiáktól, stb nem tudnak előjönni!!!


mindig összpontosíts arra, ami van, soha ne fantáziálj rémképekről


habár kétlem, hogy megfogadnád, de kipróbálhatnál 3 nap nyugalmat magadra erőltetni, hogy hagyj teret a belsődnek, a megérzéseknek

ha nincs semmi megérzés, akkor nincs is semmi :)

2011. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszembe se jut féltékenykedni.

Pedig alapjában véve nagyon féltékeny típus vagyok, de amióta ismerem őt, soha, még a gondolat se merült fel bennem.

Mert bízom benne, tudom, hogy semmi okom rá. Teljesen egyszerű.

Ha neked nem, akkor ott valami nem stimmel, és valamiben mégiscsak kételkedsz.

2011. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!