Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le egy távkapcsolatban a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Régebbóta ismerem barátom, de összejönni még csak pár hete jöttünk össze. Az a gond, hogy van egy lány aki sokkal szebb nálam közelebb is lakik hozzá és igencsak jól megértik egymást. A lánnnyal gyakran beszél,találkozik velem ritkábban mert kb. 300km a távolság köztünk. Sokat beszél róla, a közös képeiket különböző közösségi portálokra is kirakják. (a lány és a barátom is) Biztok a barátomba de a távolság miatt nagyon aggódom. A lánnyal néha beszélek msn-en de igazán nem ismerem de ha szóba kerül barátom állandóan róla áradozik. Ez nekem nagyon fáj, hogy ök ketten több időt tölthetnek együtt. én vagyok a túl féltékeny, velem van a baj? barátomnak tettem célzást már erre a problémámra de inkább még őt érintette rosszul, hogy megkérdeztem (azt hiszi nem bízom benne).

mit tegyek? tönkretesz ez a dolog, nem tudok vele nem foglalkozni....

előre is köszönöm a válaszokat


2009. júl. 8. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat nem gáz. De az amit a barátod csinál az mondjuk az. Ha ilyen gyakran jár össze azzal a csajjal akkor elég nagy a kísértés.Mindkét fél számára. A féltékenységed egy bizonyos szintig nem megalapozatlan. De pár hetes kapcsolat alapján még nem hiszem, hogy annyira megbízhatsz benne. De azt te tudod mennyire szoktatok őszinték lenni egymással. Ha a csaj csinos és megértik egymást, áradozik róla, akkor valószínű, h tetszik neki. Nem azt jelenti, hogy meg fog csalni. De benne van a pakliban. Az idő majd eldönti. Próbálj meg nem betegesen féltékenynek lenni, mert azt egy férfi sem szereti. Legyél hozzá mindig őszinte így legalább te is elvárhatod tőle. Finoman beszélgess vele a témáról. Sok szerencsét!

23/f

2009. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat sosem működik csak rövid ideig. Ez van.
2009. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
15:31-es vagyok. 1,5 évig éltem távkapcsolatban.(300km) Az akkori bnőm azóta már a feleségem.És nagyon boldogok vagyunk. Soha ne mond, hogy soha!
2009. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A 2. válaszadónak üzenném,hogy a távkapcsolat igenis működhet...én és a barátom már több, mint másfél éve vagyunk együtt,és minden nagyon jól megy.

(hangsúlyozom,h a távolság 1100km!!)Igaz,kell hozzá nem kevés bizalom, de én megbízom a barátomban,és ő is bennem. A kérdezőnek:úgy gondolom,mindenképpen beszélj a barátoddal erről! :)

2009. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az eddigi válaszokat köszönöm.

próbáltam már beszélni vele, de igazából ezt ő annak vette, hogy én nem bízom benne. de valahogy igyekszem a tudtára adni a dolgot, hogy ez fáj nekem, de még nem tudom hogyan. további ötlet esetleg?

köszi előre is

2009. júl. 9. 00:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. És a ti közös képeiteket is kirakja a netre? Mert, ha nem akkor a barátod nem korrekt veled szemben. Engem is biztos zavarna a dolog. És kérdezd meg tőle, h ő mit szólna hasonló helyzetben.
2009. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nekünk még nincs közös képünk. 1 kép van amit ő szerkeztett össze még régebben. az ki van kirakva neki, de amit én csináltam közös képet rólunk (szerkeztett az is) az nincs kirakva sehova.

de most is állandóan egymás képeid kommentelik különböző oldalakon. ma egész nap nem adtam magamról neki életjelet, egyeltalán nem keresett, hogy mi lehet velem.

2009. júl. 9. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:

nemrég vt barátomnak koncerje amire nem tudtam elmenni(távolság, pénz +mamám is korházba került) de a lány ott vt. a lány feltett 1 képet a koncertről (amin barétom van!) kép címe pedig h "életem legjobb koncertje vt". barátom persze kommentelte h boldog és örül neki..

teljesen kikészültem.

2009. júl. 9. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
ezen én is kikészülnék, de talan nem kellene ennyire elkenődni. ültesd le a baratodat, és hatarozottan mondd meg neki h igenis zavar az a p.csa, és ha nagyon sürgősen nem koptatja le, akkor fel is ut, le is ut.
2009. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a lánnyal is beszélnék, h hagyja békén a barátomat, vagy h kicsit fogja vissza magát, mert nekem ez nem esik jól. Nem vagyok féltékeny típus, de ha van okom féltékenykedni, sosem csak az egyik féllel beszélem meg a dolgot.

Ja, és a távkapcsolat sztem is működőképes, nálunk a 100 km működik. :)

23/L

2009. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!