Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem ki akar bekulni. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ki akar bekulni. Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
Fel eve lett vege, o szakitott. Ezutan en megszakitottam vele minden kapcsolatot, nem is beszelunk azota. De tovabbra is majd' minden nap latjuk egymast. Most latom hogy bekulni probal, ami mar nekem sincs ellenemre. Csak ennyi infom van jelenleg. Szerintetek mit akarhat, helyreallitani a beszeloviszonyt vagy esetleg tobbet?
2011. jún. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Többet, nem jött össze a csajjal aki miatt szakított.
2011. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja en vagyok a ferfi, ez lemaradt a kerdesbol.
2011. jún. 26. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
lényegtelen, akkor srác volt a dologban. A nők nem szeretnek egyedül lenni, mindig szeretik biztosítani a terepet szakítás után.
2011. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mivel te vagy a férfi 1-2 dugásra összejönnék vele aztán dobnám, többre nem mert úgyis megcsal amint lesz lehetőség.
2011. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 miszmanoka válasza:
100%

meg akar tartani tartaléknak...ha most visszaengeded és ha csak meghúzod még 1-2szer...akkor is, utána otthagy,és ha nem vagy határozott akkor mindig vissza fog táncolni,időről időre...beszélgess vele,de sztem hagyd a ..csába...annyi haverommal eljátszották már...


22/L

2011. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel emberek vagytok, nem baj, ha emberi viszony van köztetek.


Ha elmúlt/megjavult/TE képes vagy kijavítani, ami eltávolított titeket - akkor még az is lehet, hogy ismét közel kerültök.

2011. jún. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi szepen a valaszokat! Majd vigyazok magamra :)

Ha van kedvetek irhattok meg.

2011. jún. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!