Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A volt baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A volt baratom meg szeret, de nem igazan akar bekulni, ad jeleket a remeny erdekeben de megis elottem mas lanyokkal kotekedik .

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kötekedés alatt mit értesz? ÉN azt gondolom erről, hogy várj még egy kicsit, lehet, hogy megnyugszik, és akkor tudtok egymással szót váltani. De ha akkor sem fog menni, akkor szerintem haggyátok egymást. Lehetséges, hogy azért ''kötekszik'' más lányokkal előtted, mert féltékennyé akar tenni. De valószínübbnek tartom, hogy a tudtodra akarja hozni, hogy nem fog menni. Szerintem ne nagyon erőltesd. ÍGy megbántottad??? :(
2011. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat igen megbantam, mert en szakitottam, de megengedte h megcsokoljam es nem utasitott vissza egyszeruen nemtudok rajta elmenni,,, kotekedes alatt azt ertem, h ram nez es olelget mas lanyokat .. *-*
2011. nov. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!