Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket adjak vissza szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket adjak vissza szakítás után?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal erre ő idegesen közölte hogy adjak akkor neki vissza mindent amit tőle kaptam a közel 2 év kapcsolat során. Nyilván amit számon tudok tartani -ajándéktárgyakat-visszaadom de pl amikor meghívott ilyen olyan piára meg mozira annak most hogy számolnék utána?Nem emlékszem rá mi mennyi hányszor. Mi tartozik bele a "mindenbe"?
2011. jún. 26. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
de bunkó-.-"
2011. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy adja meg a listát, amúgy nem fog semmit visszakérni csak mérgébe mondta meg míg megy az "add ide ezt meg azt" addig is tartjátok a kapcsolatot. Erre megy ki a játék
2011. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha a nőm szakítana velem én is visszakövetelném az értékesebb dolgokat, de lehetőleg postázza hogy ne lássam a pofáját...
2011. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ideges volt lehet nem gondolta komolyan, de ha tényleg, akkor ez gerinctelenség tőle...
2011. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

mekkora bunko.

jó,hogy nem fizetteti ki a szexuális "szolgáltatásait" is gigolo árban :))

2011. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem gerinctelenség attól függ mit kér vissza. Én az exemnek 3 év alatt már egészen értékes dolgokat is adtam, de nem kértem vissza őket mert közös megegyezéssel váltunk el és jóban lettünk. De ha a csaj dobna valami másik paliért vagy csak úgy mert megunt valószínűleg mindent visszakérnék ami 5000+ Ftba került. de ami 10000 felett azt tuti.
2011. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

konkretizálva természetesen nem ilyen kitartott nőcske voltam hanem hétköznapi lány hétköznapi fiúval-arról nem is beszélve hogy szülinapon ,karácsonykor én is adtam neki ajándékot.....

perpill nem vagyunk olyan jóban hogy akár egy percet is csacsogjunk akár erről is.össze akarom készíteni az "árut" hogy ha legközelebb jön ezzel a szöveggel akkor átadjam és pá

2011. jún. 26. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy miért tetted ki a szűrét?
2011. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pénzt ne adj neki, azt ő se tartotta számon, amikor meghívott valamire szerintem. De akkor minden tárgyszerűt pakolj neki össze, hogy ne legyen még ebből is probléma. Egyébként érdekes, mert pont azon goldolkoztam, hogy ha hasonló értékben adtatok egymásnak ajándékot, ahogy pl mi is igyekszünk megtenni, akkor mi értelme a visszacsereberének?
2011. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

mért lett vége?

csak az ilyenkor viszonylag szokásos: eleinte ment a kampány milyen rendes figyelmes meg mittudomén.aztán az idő során mikor már egyre inkább természetesnek vette hogy vele vagyok,elszaladt vele a ló.megkínált egy másik énjével ami szerintem közelebb van a valósághoz:pökhendi lekezelő beképzelt stb

2011. jún. 26. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!