Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok vele?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác...igazából nagyon tetszik meg helyes és nagyon izmos, magas stb stb..

Dee nem tudom tehát roma. És tudom, hogy ez sok embert zavarna, ha vele lennék, mert én az a kis elkényesztetett leányzó vagyok a gazdag házból..ő meg ugye a "csóró" gengszer(legalábbis sok ember szemében) De de viszont tényleg nem olyan mint ahogy gondolják. Mármint senkihez se hasonlítható, egyedi izlés stb.

De tényleg nem tudom mit tegyek...ő nem közeledik mert nem bízik meg egy emberbe se már mert sokat csalódott.

:s tudom, ha szeretem akkor ez nem érdekelne. Csak hát teljesen más körbe mozog mint én. És hát félek, hogy ez nagyon befojásolhatná az életem. De viszont nagyon szeretnék vele lenni:S:S ááh nem tudom vélemény?


2011. jún. 27. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne próbáld meg vele szerintem. Teljesen más a kultúrájuk. Gondolj bele. Egyszer megbántod egy veszekedés alkalmával. Ezt elmeséli a haverjainak, és akkor biztos lehetsz benne, hogy nem tanácsot fognak neki adni, hanem inkább kést szorítanak a torkodhoz, hogy ilyet még egyszer meg ne merészelj tenni. Vagy ha szakítani akarnál, akkor ugyanez lenne a helyzet, mert megsértenéd az egójukat, hogy velük ilyet egy k.rva (bocsi!) márpedig nem tehet. (Pláne, ha az a fiú tényleg sokat csalódott!!)

Félelemben és rettegésben kellene élned, nem tudnál tőlük megszabadulni. Annyi normális magyar fiú van, koncentrálj inkább rájuk. A roma népcsoport tényleg tipikusan olyan, amelytől óvakodni kell, pláne a bensőséges kapcsolatoktól.


De ez csak az én meglátásom.

2011. jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne... Nagy eséllyel utálnának ki mindenhonnan...
2011. jún. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne.
2011. jún. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene.
2011. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!