Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdnél más férfival ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél más férfival ha a férjed kijelentené, hogy nem zavarná és megengedné neked? Ha igen akkor mi lenne a célod vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
H szeretem a férjem, akkor nem....
2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem azért ilyenkor megkéne kérdezni hogy mért engedi meg? talán ő volt mással?
2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ez lenne a leghelyesebb kérdés. Én azonban kíváncsi vagyok arra, hogy a feleségek mit tennének egy ilyen helyzetben. Például ha a férj azt mondaná, hogy nem volt és nem is akar.
2011. okt. 30. 21:25
 4/10 anonim válasza:
100%
Fontos lenne tudni az előzményeket. Miért mondta ezt a férj?
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha a szexuális élete működik egy párnak, akik szeretetben élnek, nagy valószínűséggel nem tennének fel egymásnak ilyen kérdést. Ha a "kapcsolat a szó minden értelmében "kielégítő", akkor nincs gond. Csak úgy "just for fun" megtenni egy ilyet, nem jó érv a további együttmaradás mellett. Mindig kell, hogy legyenek komoly okok, mindig kell!
2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen de lehet csak unatkozik a feleség és ezért tesz ilyen ajánlatot a férj. Mi van ha pontosan egy ilyen ajánlattal akarja megmenteni a házasságát?
2011. okt. 30. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként sem voltam soha egyéjszakás-párti.
2011. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen idióta ötlet, ne haragudj. Normális nő aki valóban szereti a férjét, az nem fekszik le egy másik férfival semmi pénzért. Aki megtenné, annak az a célja vele, hogy legyen egy izgalmas kalandja, de ez szerintem fel se merül egy szerelmes és becsületes nőben. Ha megengedik neki se. De ez eleve hülye megfogalmazás. "Megengedi". Egy nő nem a rabszolgája a férjének, nem úgy van, hogy a férje eldönti, mit enged meg a nőnek és mit nem. Egy nő nem azért nem dug mással, mert nem engedi a férje, hanem mert fel se merül benne.
2011. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most nekem ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy valójában hány évig szerelmes egy nő a férfiba. Ha ez már vagy 20 éve tart az már nem egy beteges állapot?
2011. okt. 31. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:

ha nyílt kapcsolatot akar, akkor ha ő is lefekszik valakivel, és is elgondolkoznák rajta, vagy legalábbis elhitetném vele hogy megtettem.

hogy miért? mert a legtöbb férfi olyan ürüggyel akar nyílt kapcsolatot, h ő majd jókat kefél más nőkkel, a feleség meg úgysem csalja meg, mert lányoknál érzelem kell...

nos, én már azért is eljátszanám h én is lefeküdtem, hogy ezt az esetet kiszűrjem. ha én elviselem tőle, az a minimum, hogy ő is tőlem, és nem féltékenykedik. meg legalább megtudja milyen érzés.

2011. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!