Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megcsaljam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Muszáj kiírnom magamból. Előre is bocs, mert hosszú lesz.Szóval adott egy 25 éves férfi és egy 23 nő/lány, ahogy tetszik. Másfél éve vagyunk együtt. Tényleg ennyire még sosem szerettem embert, azt hittem ő vele le tudnám élni az életem, pedig volt már hosszú kapcsolatom előtte. Csakhogy szociofób: nem szeret emberekkel együtt lenni, újakat megismerni, ez érvényes a családomra és a barátaimra is. Próbáltam segíteni, de nem megy. Pszichológushoz nem megy. Aztán féléve nem ért hozzám, heti egyszer ha találkoztunk, pedig belefért volna több is, de mondom türelmes vagyok, segítek. Nem vette fel a telefont sokszor, meg kell a privát szféra duma, de ha bajban voltam, mindig számíthattam rá. Ez az ingás viszont nagyon megviselt. A harmadik szereplő sem egy kis piskóta. Már egy éve ismerem. Az első perctől kezdve vonzódom hozzá, de tudatosan kerültem a társaságát az elején, mert valami megmozdult bent. Aztán szépen le is épült. Nem akartam tőle semmit. 35 éves, gyakorlatilag marihuánafüggő, de felesége, gyereke, családja nincsen meg barátnője sem, csak próbálkozások, viszont nagyon odaadó. Múlt héten szerdán a barátom elmondta egy hosszas beszélgetés után, hogy nem érez irántam szenvedélyt. Erre el kezdtem a nála levő cuccaimat összeszedni, hogy én ezt így nem akarom folytatni. Erre nem engedte. Azt akarta, maradjak. Zokogott. Én meg csak álltam, tehetetlenül. Végül maradtam. Másnap együtt voltunk, nem mentem dolgozni és együtt főztünk, de nagyon fájt, amit mondott továbbra is. Pénteken elmentem az egyik barátnőm szülinapjára. Eléggé össze voltam roppanva. Próbáltak vigasztalni, de nem ment. A konyhába kimentem egy pohár vízért, és ott volt a "csábító" is. Beszélgettünk, mondtam neki, mi a helyzet. Teljesen össze voltam törve. Kitöltött négy fényt. Nem vaygok nagyivó, de ez sok volt. Szédültem. Aztán a következő pillanatban megcsókolt. Nem tudtam, mit tenni. Este aztán hamar eljöttem,haza akart kísérni, de nem engedtem. Közben felhívtam a barátomat vagy nem tudom, hogy is hívjam, hogy merre van, mert nagyon fáj, amit mondott. Elém jött, ugyanolyan volt, mint másfél éve. Hazakísért. Akkor úgy éreztem, VÉGRE! Mivel anyukám nálam aludt aznap este, mert másnap tanfolyamja volt, ezért nem jött fel. Másnap jött az sms a csábítótól. Kedves, figyelmes dolog, de semmi extra. Visszaírtam neki, de mintha csak egy barát lenne. Este a barátommal elmentünk kirándulni a Széchenyi-hegyre, mondtam neki, milyen jó, hogy együtt vagyunk. A kezem nem fogta meg, visszafele pedig ültünk egymás mellett, mint két lator. A villamoson kijelentette, ő most hazamegy aludni. Fáradt. Erre kiakadtam: kértem, mondja mi van, én ezt így nem bírom. Azt mondta, vagyis ez volt az értelme, hogy mégis szeret, de kell a privát szféra. Oké. Tegnap elmentünk a Duna-kanyarba.Minden ritka jól sikerült, de este megint külön aludtunk. Még haza sem kísért, helyette elment pizzát venni egyedül, mert barátai nincsenek. Ekkor sírva felhívtam a csábítót, akivel végigbeszéltük az éjjelt. ma találkozom vele. Közben beszéltem a barátommal is, aki azt mondta, nem is gondolja, hogy nekem ennyire fontos, hogy együtt aludjunk. Ma este viszont itt lesz nálam a csábító. Nem tudom, hol a határ, nem tudom, van barátom vagy sem, vagy igazából mit is akarok, mire vágyom.

Várom a tanácsokat, nagyon kéne...


2011. jún. 27. 09:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy meleg a barátod???

Másra mire gondoljak?Fiatalok vagytok, de nem érdekli a szex, meg privát szféra, meg süket duma...Ah, valami nem kerek.Hogy megcsald-e?Nem tudok ebben tanácsot adni, én elmondanám neki a szitut.Ez van, vagy változik, vagy neked is van jogod boldognak lenni.

2011. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod: el kell hagyni a jelenlegit, és ha szabad a pálya, élni a lehetőségekkel. Megcsalni nem kell, szakíts előbb. Már amikor összeszedted a cuccaid, akkor szakítani kellett volna, csak megsajnáltad. Ő őszinte volt veled, amikor azt mondta, hogy nem érez már irántad szenvedélyt. Itt kell abbahagyni, ez a véleményem.
2011. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a 25 éves a srác a jelek alapján nem alkalmas, vagy veled nem alkalmas kapcsolatra. Sajnoa volt hasonló "kapcsolatszerűségem", én is kínlódtam hosszú ideig, a végső szakítás megváltás volt.

Nem lehetne vele lezárni, a 35 évessel, ha ennyire vonz csak szexuális kapcsolatot fenntartani (feltéve, ha nem szeretnél többet).

Egyébként bocsánat a kérdésért, de a 35 évesnek nem G.K. a monogramja? Nagyon ismerős a leírásod alapján...

2011. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
eléggé kamuszaga van...ha mégis igaz,akkor hagy ott a barátodat,de a csábítót is hagyd a fenébe,legyél kicsit egyedül...kerüld az ilyen zűrös alakokat...ha jót akarsz magadnak és boldog akarsz lenni...
2011. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha tisztességesen akarsz eljárni: előbb dobod a régit, aztán jöhet az új.


Máskülönben egy becstelen ribanc leszel (bocs..), és az, hogy a pasid gáz, nem indok erre. Ott kell hagyni, ha nem működik.

2011. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

OMG. te sem vagy normális. össze vagy kavarodva teljesen. egyébként már megcsaltad, ha smároltál a füves csávóval. inkább hagyd az egészet. vagy hagyd el a barátodat, mert látszik, h nem egészen kóser az, ami köztetek van.


nekem is van most egy hasonló kavarodás az életemben, de legalább tudom, h mit miért teszek és hogyan.

2011. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne folytasd a barátoddal... smemi értelme így. Mondjuk és a marihuánással sem ,,kezdenék ki" mert később ez okozhat neked kisebb-nagyobb problémát. A mostani barátoddal tényleg csak barátok legyetek, segíts neki, nem tehet róla hogy ilyen, ha összetartotok talán javul a helyzet, főleg, ha nincs barátja.
2011. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem csalnám meg, mert azzal csak magadról állítanál ki bizonyítványt. Szerintem itt az ideje véget vetni ennek a furcsa kapcsolatnak, és így nyugodtan találkozhatsz majd a csábítóval.


De ha most össze-vissza elkezdesz kavarni mindkettővel, akkor csak jobban összezavarodsz, hidd el. Előbb zárd le a régit, ha akarod, és csak utána kezdj új kapcsolatba.

2011. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, sem a jelenlegi, sem a jövőbeli partner nem alkalmas arra, hogy igaz társad legyen. Sem pedig arra, hogy szép,tartalmas és/vagy nyugodt életet biztosítson neked. Szerintem ki kellene lépni a kapcsolatodból (bár nem szoktam így beleszólni dolgokba, de kívülállóként ezt látom, sőt, ha leírva visszaolvasod, talán már te is), de nem azért, mert ott egy másik (aki mariskafüggő!!), hanem azért, mert neked így nem jó. Le kell zárni, el kell engedni, meg kell emészteni, és aztán nyitni egy új, jobb kapcsolat felé. Most a 35 évest sem látod reálisan, mert óhatatlanul összehasonlítod a barátoddal, és csak azt veszed észre, amiben jobb nála. Nem könnyű helyzet, de légy erős!
2011. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Hm... Hát nem könnyű a helyzeted!!

Egyértelművé vált számomra, hogy boldogtalan vagy a barátoddal. Az az igazság, hogy szerintem néhány év múlva nagyon megbánnád, hogy ezzel a fiúval maradtál (ha vele maradsz).. Viszont a csábító pedig marihuána függő.. Engem ez nagyon megrémítene!!


Nem tudom pontosan eldönteni, hogy a barátod valóban szeret téged, vagy csak fél, hogy ha elhagyod, akkor egyáltalán nem lesz senkije (mert írtad, h barátai sincsenek)... Viszont, sajnálatból meg ne maradj vele!!!


A lényeg, szerintem ne csald meg őt! Jobb tiszta vizet önteni a pohárba!! Beszéld meg a dolgokat a csábítóval, meséld el neki, hogy mi a helyzet a barátoddal.. Beszélj neki az érzéseidről. Utána beszéld meg a barátoddal is, hogy úgy érzed, nem működik a párkapcsolatotok.

Úgy gondolom, hogy a barátod nem fog megváltozni! Teljes mértékben érezhető, hogy nem is akar, hisz ha akarna, akkor elmenne egy pszihomókushoz.

Ez tényleg nem okés, amit csinál! Egyébként, ez a lehető legrosszabb szitu! Mikor egyik pillanatban úgy érzed, hogy a mennyekben vagy a boldogságtól és a kiegyensúlyozottságtól, a másik percben pedig egy hatalmasat zuhansz, természetesen arccal veszed le a földet, és úgy érzed, hogy romokban hever az életed.


23/N

2011. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!