Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek rá mindig készteté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek rá mindig késztetést, hogy megcsaljam? Meg is tettem már 2 x.

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve van barátom.Nem zökkenőmentes a kapcsolat,de jól megvagyunk.Ő nagyon szeret engem,a mai napig állitja,hogy szerelmes,4 év után is.Én viszont ha látok egy jó pasit,végigfut a szemem a testén,akkor megkivánom..vagy igazából nemtudom,hogy fejezhetném ezt ki a legérthetőbben,de nagyjából ennyi a lényeg.Lehet azért van,mert a barátomra kicsit ráuntam?Mármint a testiségre..igazából olyan megszokott a szex,mert már 4 éve vele történik..és már vágyom arra,hogy egy másikkal szexeljek...lehet,hogy ribancosan hangzik(és lehet annak is fogtok titulálni ez miatt),de ez nekem nagyon rossz. 2 x megcsaltam már,amit nagyon szégyenlek..("csak" csókkal)de ha nemtettem volna meg,úgyérzem nem tudtam volna vele folytatni a kapcsolatot,mert az a kiszemelt járt volna a fejemben,hogy hmm milyen lehet vajon vele csókolózni..viszont másba nemtudnék szerelmes lenni,nemtudnék mást szeretni.Elhagyni nemakarom,mert egyszer megtettem,és majdnem megbolondultam.Miért van ez?:(
2011. jún. 12. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ribi vagy, azért.
2011. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Vigyetek életet a szexbe
2011. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy ostoba k. vagy:D
2011. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

az már kifogás. az ö érdekében csaltam meg...pff. és ha valaki itt (jogosan) ribancozna le akk rögtön nagy lenne a szád. és mi az h nem szégyenled? szállj már magadba. szégyeld magad..mit vársz a sráctól? h legyen gondolat olvasó? nem ég a pofád a srác elött? megcsalod utánna meg ugy csinálsz mintha mi se történt volna..

mond el neki!

2011. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bikfic999 válasza:
23%
én is ugyanezt érzem pedig pasi vagyok,te meg egy ostoba kis rihes qrva
2011. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy ribi! Próbáljátok meg feldobni a szexuális életeteket, nem lesz semmi gond.
2011. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert olyan férfiakkal találkozol, akik jobban néznek ki, mint a barátod.
2011. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy ribi, minden emberen átfut ez az érzés és hasonlóak ennyi idő után, van, akiknél már nemhogy 4 év, hanem 4 hónap után... Szerintem is próbáljátok feldobni valamivel ne csak a szexuális életeteket, hanem az egész kapcsolatotokat. Passz, hogy mivel, mert még nem voltam ilyen helyzetben, de ez lenne a legjobb megoldás.
2011. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyszerűen változatosan kéne szexelni
2011. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert egy utolsó k.rva vagy. Remélem belefulladsz a saját szarodba.
2011. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!