Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerettetek már bele valakibe, aki már előtte is szerelmes volt belétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel látszik rajta, hogy szeret titeket, esetleg be is vallotta. Nem hiányzik a vadászat? Mi a legjobb helyzet, amelyben kialakul nálatok a szerelem? Hogy szokott lenni? Főként fiúk válaszát várom, de lányok is írhatnak. Kort, és nemet is légszi. :)
2011. aug. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nálam általába mikor megmondják hogy szerelmesek belém , akkor valahogy (ha nem válszolok csak"gondolkodok"rajta)vagy tetszik vagy nem

nem tudom megfogalmazni.

14/F

2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen volt. Be is vallotta nekem, de akkor nemet mondtam. Utána beleszerettem, de már nem kellettem neki. Akkor 18/F és 16/L
2011. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerettem. Később derül ki, hogy ki is valójában a személy.
2011. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!