Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak a névnapjára?

Figyelt kérdés
még friss a kapcsolat, de nagyon szeretjük egymást valami személyeset szeretnék egy baj van hogy nincs közös képünk mert nem szereti ha fotózzák annyit kell tudni róla hogy nagy kocka XDD kb.egy hét múlva lesz a névnapja SÜRGŐS LENNE válaszaitokat előre is köszönöm XDD
2011. jún. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
virtuális macskát
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha még friss a kapcsolat akkor nem kell nagyon drága cucc...

esetleg vmi vicces bögre amin van egy felirat a számítógépekkel kapcsolatban, vagy ilyesmi...

2011. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy tábla finom csokit :)
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha személyeset akarsz adni, akkor mi nem tudunk ebben segíteni. De az tényleg jó ötlet, amivel kicsit a kockulását szekálod. Vagy a kedvenc kajáját/sütijét készíted el.
2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nincs közös képünk mert nem szereti ha fotózzák"


Szóval nem tudod bevetni a szokásos női giccses, idétlen, felesleges, fényképes bögrét, vagy párnát.

Ha friss a kapcsolat, akkor lehet, hogy nem fog kiakadni, hogy egyáltalán nem veszel semmit. Sok ember egyáltalán nem ünnepli a névnapját. Ha pedig mindenképpen ilyen nagy ügyet akarsz csinálni belőle, akkor vegyél valami apróságot. Lehetőleg olyasmit, aminek hasznát is veszi. Tehát ne plüssállatot meg ilyen baromságokat, akiket csak ti tartotok jó ajándéknak.

2011. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak ma van a névnapja, én muffint sütök neki, meg mindig panaszkodik, h nincs 2 egyforma bögréje, ezért vettem neki, h az mindig rám emlékeztesse. Semmi extra.. :)
2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de am az ilyen apróságok és az értelmes alatt mit értetek mert én az ilyet soha sem tudtam hogy mi az ilyen am keresgéltem és találtam sötétben világító billentyűzet matricát egy ezres csak az szerintetek joh lenne?? XD
2011. jún. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!