Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a pasimnak névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak névnapjára?

Figyelt kérdés
sziasztok 25/L és a pasim is 25é. Nem tudom mit vegyek neki névnapjára! kb 5000 Ftom van rá! És együtt élünk 1,5 éve, plüst nem szereti, mérleg a horoszkopja,elég határozott férfias egyéniség! Léci segítsetek
2009. júl. 3. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináltass egy 2010-es naptárt a rólatok készült képekből.

Estleg van hobbija?Azzal kapcsolatban is lehetne vmit.

Vagy ,ha szerettek romantikázni,készítsd el kedvencét vacsorára,csinálj egy jó fürdőt,lepd meg tánccal,ezeknél jobban semminek nem lehet örülni.A szeretet nem pénzben kell mérni. Bocs a szónoklásért,de ez a véleményem.

Remélem azért valamit segíthettem.

21/L

2009. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak parfümöt vettem.=)
2009. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szónokoskodtál egyáltalán kedves első válaszoló. Énis gondoltam ilyenre, és elő is készültem hogy meglepem gyertya pezsgő sexi ruci és tánc hát nem aznap reggel megjött azt hittem felrobbanok!!!!!!!!!

de majd bepótoljuk a dolgot

2009. júl. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!