Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy ismeretlen lány rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretlen lány rám mosolyog, az azt jelenti, ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés
A munkahelyi ebédlőben az egyik konyhalány már többször is rám mosolygott, de nem ismerjük egymást, és én még nem mertem megszólítani, vagy ismerkedést kezdeményezni. Sztem ott sorbanállaás közben, a tömegben egyébként is oylan béna lenne. Nekem am nagyon tetszik, és szívesen ismerkednék vele. Szerintetetek érdemes megpróbálni? Hogyan?
2011. jún. 27. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél repetát!:)
2011. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A mosolygás még nem jelent semmit.

Tehetsz neki megjegyzést, hogy milyen jól néz ki meg ilyenek. Aztán elhívhatod valahová.

2011. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont az elsőnél egyébként:DD
2011. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, az még nem sokat jelent.
2011. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti a mosoly,hogy dugni szeretne veled:)
2011. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azt jelenti .

Én folyton mosolygok az illetőre aki bejön , de A hülye azt hiszi hogy csak barátkozni akarok vele -.-"

Kérlek te ne légy ilyen OSTOBA inkább meny oda hozzá és bókolj neki , és hívd el randira.

Elég rossz érzés mikor jeleket adunk nektek , és ti észre se veszítek .


Egy nő tanácsa neked !


28/ L

2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsokat, főleg az utolsót :) Sztem is meg kell próbálni, nem veszíthetek semmit. :)

de még nem akarom nagyon beleélni magamat, mert ha mégse lesz semmi, akkor már sokkal nehezebb "elfelejteni"

2011. jún. 27. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:
a repeta a legjobb szerintem is, hogy beszélgetésbe kezd vele, illetve tanácsos megfigyelni, hogy másokra is mosolyog vagy csak te rád
2011. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosoly = vedd elő a cerkát és rakj telibe te vadállat! :D
2011. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ő csak mosogat, nem ő adja a repetát...
2011. jún. 28. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!