Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti minek veszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti minek veszitek, ha egy olyan lány akar a neten akar ismerkedni veletek, akit nem ismertek? Ez nyomulás?

Figyelt kérdés
köszi a választ!
2011. szept. 18. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, hogy facebookon bejelöl ezaz akit életemben nem láttam vagy nem emlékszek. Azokat el se fogadom amíg legalább egy levelet nem ír, hogy ki ő és mit akar.


25/F

2011. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krvua ***** válasza:
attól függ mekkora a csöcse.
2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha tetszik és jófejnek tűnik akkor miért néznénk tapadósnak?


Ébresztőőőőő! Ne keverjük össze a pasikat a nőkkel!

2011. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg szarok a facebook-ra. Akit nem ismerek azt nem jelölöm vissza se iwiw-en sem máshol. Nincs szükségem napi 500 körlevélre meg reklámra.
2011. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nem nyomulós. :D

Sok olyan eset van, amikor valaki interneten találja meg élete szerelmét... :)

De vigyázni is kell, mert az emberek nem mindig a saját képüket teszik ki.


F/13

2011. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden fiu szereti ha nyomulnak ra. egyebkent amit te irtal az nem az. ismerkedni tan csak szabad:)))
2011. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem venném rossz néven, és tulajdonképpen szerintem senki sem, és ebben szerintem semmi nyomulás nincs.


22/f

2011. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a mostani barátomat úgy ismertem meg, hogy random megböktem, ismeretlenül, az érdeklődési köre alapján szimpatikus volt, meg hát helyes kis profilképe. Neki jellegzetesen érdekes nagyszájú stílusa van, és visszaírt nekem, kiazisten vagyok? Elkezdtünk beszélgetni, találkoztunk élőben, és kiderült, hogy remekül kiegészítjük egymást, fél éve vagyunk együtt. :) Fura sztori, de ez van, a net csak egy eszköz, és kitágítja az ismerkedési lehetőségeket. Sosem lehet tudni kit sodor eléd az élet, és hogyan.
2011. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megjegyzem ,miután megálapította, hogy jófej vagyok, ő keresett mindig. Ő írt rám, kért találkát, de végig udvarias volt valahogy, és jó volt vele beszélgetni. Azt mondta meglepődött, hogy csak úgy ismerkedni akartam vele, de nem vette rossz néven...
2011. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!