Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiunak vagz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiunak vagz a lanynak van nehezebb dolga, ha ismerkedni akar? Vegyük az alaphelyzetet, amikor a pasi kezdeményez, a lány csak bűvöli a pillantásaival.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 17:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
na akárki akármit mond, a fiúnak van nehezebb dolga :P
2010. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kamuuu ***** válasza:
Így van a fiúknak nehezebb:D
2010. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Így van, egy lánynak "csak" dönteni kell, hogy ki legyen a választott. Azért az idézőjel, márt legtöbbször a sötétek felé voksolnak, aztán rendre megszívják. Na de tisztelet a kivételnek.
2010. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
És ez nem kamu , tényleg a fiúnak nehezebb . :)
2010. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Engem ha olyan a férfi, amilyet én elképzeltem, akkor egy pillanat alatt el tud varázsolni, elég pár mondat :)
2010. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

17.52

Ha Ferrarival érkezik az a férfi, akkor persze.

Egyébként pedig össze se lehet hasonlítani, mennyivel nehezebb manapság egy férfinak a helyzete. A legtöbb lány el sem tudja képzelni, milyen kínkeserves küzdelmet vív sok srác azért, hogy egyáltalán barátnője lehessen, nemhogy azért, hogy az a lány még tetszen is neki!

2010. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
pont ez az ezért van nehéz dolga a pasiknak mert nem tudják hogy az adott csaj milyen pasit képzel el magának
2010. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jó, de a fiu ahhoz megy oda, akihez akar, a lany meg csak a bájos pofokiájával bűvölheti a pasit, aki vagy észreveszi vagz nem. Szóval nem lehet, h a lánynak nehezebb? Ha jol sejtem, eddig csak fiuk válaszoltak..
2010. okt. 8. 18:00
 9/28 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés az utolsó mondathoz, mert így hülyén hangzik:

Sok srác kompromisszumot köt és inkább keres olyan lányt, aki nem is igazán tetszik neki, mert így több esélye van.

2010. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Hát nyilván, ha azt vesszük alaphelyzetnek, hogy a pasi kezdeményez, akkor nekik van nehezebb dolguk. De ha a valóságot, akkor én kiegyenlítettnek mondanám ezt a játszmát.

Ma már egy lánytól sem idegen általánosságban, hogy kezdeményezzen. Ettől függetlenül a pasik jelentős része furcsának, vagy könnyűvérűnek tartja, ha egy lány lép. Ugyanakkor elég beszariak ahhoz, hogy elvárják, hogy igenis a lány is kezdeményezzen. És elég nehéz megítélni, hogy mondjuk a srác, aki nekünk megtetszik jó néven venné-e, ha közeledünk, vagy eg

2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!