Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen ajándékot adna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen ajándékot adna vagy adott a párjának az 1éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
A barátommal augusztus elején leszünk 1évesek és még nincs elképzelésem,de szeretném valamivel meglepni. Ô 18, én 19èves vagyok.Tudnátok segíteni?:) Várok tippeket és olyanok válaszát akik màr ajndèkoztak.Írjátok le ti mit adtatok.Életkort is lécci írjatok. (A hülye választ adòk kíméljenek!)
2011. jún. 27. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy vacsora, bor és egy szexi erotikus ruha, valami szexshopból :)
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19-f
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezüst szív medál, amit félbe kellett törni, és belegravíroztattam a nevünket. Úgy sétálunk, hogy én vagyok a jobb oldalon, ő a balon, és így állnak a szívfelek is. Fiú létére is nagyon örült neki, mindig rajtunk van :) Akkor ő 18 volt, én 16.

19/L

2011. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszadóval értek egyet, vacsi, gyertyafény, elég vmi szexi ruci amiből kivillan mondjuk a combfix v ilyesmi, nem kell okvetlen sex shop-os ruckó..:) meg esetleg valami szives süti amit te készitesz neki nagy szeretettel meg ilyesmik..fölösleg évfordulóra valamilyen tárgyi ajándék, arra ott a karácsony, szülinap stb...

Ha vagytok olyan kapcsolatban hogy beszéltek erről, akkor simán kérdezd meg hogy ő nagyjából mit tervezett, mert nehogy aztán bajok legyenek, hogy mondjuk ő is hasonlót hasonlót gondolt ki, vagy érted..:) na aztán majd ird le hogy múlt :)

2011. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!