Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lépjek ki? vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lépjek ki? vagy várjak tovább?

Figyelt kérdés
ki vagyok készülve,nem tudok enni fáj a fejem ,sírok egyfolytában kb 3 és fél hónapja van valakim akinek felesége van,de csak 1 éve vannak együtt,és gyerek sincs.és rossz a kapcsolatuk.el akarna válni a pasi de én nem tudom h mit csináljak mert annyira felőrölt a lelkifurdalás,hogy nem tudom meddig tartana.szeretjük egymást de nem tudom h ő e az igazi.kérlek ne ítéljetek el.
2011. jún. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
No ítélet, de ha nyálasak akarunk lenni akkor azt mondom hogy a szerelem nem ismer akadályt és nem is szabad gátat szabni neki. HA reális akarok lenni akkor meg azt mondom, hogy jól gondold meg, lehet hogy az ő házasságuk elhamarkodott volt, de lehet hogy a faszi nem nagyon bír magával, most jössz te, aztán veled ugyan ezt fogja csinálni... Kockázata van a dolognak, de ha ennyire szeretitek egymást mindenképp meg kell próbálni kibírni...
2011. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az összes ilyen kérdésben benne van az, hogy "rosszakapcsolatukelfognakválni" és mindig a pasi kezdeményezné a válást. Ahhaam..


Igen, lépj ki ebből az egészből. Nincs helyed ott köztük, fogadd el. Majd ha TÉNYLEG elváltak, (amit kétlek) akkor kezdj ki vele újra. De addig csak egy dugópartner vagy a feleség mellett, semmi más. Akárhogy is mondja, hogy szeret..

2011. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!