Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak rá vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt. Akkor én 100%- osan lezártam az előző kapcsolatomat, amit ő nem tett meg. Azóta sem. Vannak közös dolgaik, amik nem "engedik". Közös gyerek nincs, "csak" vagyon és adósság. Azt mondja, hoyg nem tud mit mondani, rendbe fogja tenni a dolgait, most is azon dolgozik, de lassabban megy mint gondolta. Addig együtt élnek, míg nem jön rendbe, azt mondta nem fog hozzám költözni, mert szerinte egy férfi ne költözzön oda egy nőhöz úgy, hogy nincs háttere. Mit tegyek? Várjak rá, vagy hagyjam a fenébe? SZERETEM, így nem biztos, hogy jól látom a helyzetet, ezért kérek itt véleményt. Nem vagyunk már fiatalok, én 30 lány, ő kicsit idősebb férfi.
2009. nov. 18. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fogysz örülni a válasznak,de hagyd ott!

Amiket leírtál,abból is az sejlik,hogy nem fogja ott hagyni a másikat.Én is voltam szerető fél évig.Imádtam,szerettem,de tönkretett ez a kapcsolat,mert mindig arra gondoltam,hogy mit csinálhatnak együtt,amikor nincs velem.Hitegetett sokáig,tudom,hogy szeretett,de sajnos nem eléggé.Aztán én hagytam ott.Beleszakadt a szivem,egy éve ennek.Azóta sem vagyok boldog,de bizakodom.

2009. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sz.tem is hagyd ott.

Az ilyen vagyon, adósság csak duma.

Ha szeret az ilyen dolgok ne álljanak már közétek.

Csak kifogások.

Vagy gyenge és nem tud lépni, vagy szereti ő a párját, téged is, és nem tud dönteni :/

2009. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, de durva, jól bepalizott te szegénykém. Nehogy elhidd, hogy "egy férfi ne költözzön oda egy nőhöz úgy, hogy nincs háttere" Ez akkor igaz, ha semmije nincs a nő meg baromi gazdag. De attól még elmehetne máshová ha akarna, és lezárná az előző kapcsolatát, nem élne a volt barátnővel hamár van új barátnője. Amíg nincs új barátnő lehet hogy ott maradhat, vagy amíg talál más megoldást, de így nem hiszem hogy igaz a sztori. És már ne haragudjon, ez a duma esetleg, mondom esetleg 1-2 hónapig talán stimmelhet, de nem másfél évig. Sürgősen hagyd ott.


Ja és mellesleg mikor lesz háttere? 20 év múlva, mikor kinyögte a régi hitelét és esetleg vett magának egy külön pici lakást hogy elköltözzön a volt nőtől? gondolom eddig nem akarsz rá várni.


Egyébként ismered személyesen a barátnőt? Tud egyáltalán rólad? Mikor szokott nálad aludni? nem utazós munkája van véletlenül?

2009. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!