Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen egy lány? Még soha nem találkoztam ilyennel. Hogyan probáljam megközelíteni?

Figyelt kérdés

Már régen felfigyeltem a középsuliban egy lányra. Olyan kis pici,csinos,aranyos,meg szép de mégis olyan megközelíthetetlennek tűnik.Első látásra átlagosnak tűnik,de valamiért mégsem. Van mikor úgy beolvad a tömegbe,hogy még én se veszem észre. De van mikor úgy kitűnik a tömegből,hogy mindenki pillanatok alatt felfigyel rá.Nem olyan mint a mai lányok többsége,nem jár kihívó ruhákban,és nincs agyonsminkelve. Valami megfogott benne,de még igazán én sem tudom,hogy mi.. Volt pár olyan helyzet a suliban,mikor mondhatjuk úgyis,hogy szemeztünk.De volt mikor úgy tűnt mintha azt nézte volna,hogy én miért nézek rá.:D Ma valamiért a suliban volt.Én meg elkísértem az egyik haverom aki most lesz 9.-es persze,hogy összefutottunk. Majdnem megszólítottam,de ott,volt az anyja is.


Ti hogyan próbálnátok a közelébe férkőzni? Amikor a suliban oda akartam menni hozzá mint aki megérezte.. Rögtön eltűnt.Suli után is úgy elszokott tünni,hogy az hihetetlen. Azt meg nem tudom,hol lakik. Változóan ér be a suliba,van mikor 7:10-re vagy 7:15-re vagy 7:30-re vagy 7:40-re..


17/F


2011. jún. 27. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal most nyári szünet van...
2011. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az van.:D De itt ma volt a beiratkozás. Nem tudom mit keresett ott mikor már 10.-be megy.
2011. jún. 27. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
facebookotok biztos van, csak kommentálj valamit és kialakul a beszélgetés, kezdetnek ennyi
2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs közös ismerősötök ? Aki bemutatna egymásnak titeket ? Telefonszámát nem tudod megszerezni ? Vagy hova szokott járni szórakozni ? Vagy írjál neki facebookon, iwiw-en vagy bárhol. Valaki csak ismeri, valaki csak tudja ki is ez a különleges lány :D Beszélned kell vele mindenképpen!
2011. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát van egy közös ismerősünk,de azzal nem vagyok jóban.. Hát megkeresem facebook-on csak találjam meg a furcsa neve miatt.:D
2011. jún. 27. 17:02
 6/9 anonim válasza:
bluetooth
2011. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, ez így nagyon aranyos, ne haragudj. A lány nagyon jól járna veled :) Próbáld meg elcsípni egyedül (mmint suliidőben), vagy most hogy nyár van, esetleg valamelyik barátnőjétől az msn címét elkérhetnéd. Attól mert kicsit visszafogottabb, lehet közeledni hozzá. Amúgy, lehet hogy épp azért került, mert zavarban volt. Sok sikert nektek, drukkolok! :)
2011. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez írtó cuki :) Szerintem is a face a megoldás ! A közös ismerős ismerősei között keresgélj, jelöld be, cset és voáláá :) Jaj nagyon drukkolok ;)
2011. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És mi lett??:))
2013. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!