Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan cselekedjek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekedjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmhöz (15) fogok elmenni és azt szeretném tudni, hogy ilyenkor a szülőknek kell-e valamiféle ajándékot venni, vagy csak viselkedjek természetesen? 16 éves vagyok.
2011. jún. 27. 20:21
 1/3 WhiteLabel ***** válasza:
Én sosem vettem semmit, mert szerintem nincsenek oda azért a szülők hogy az elején már benyalod magad, én csak mentem, adtam magam, elpoénkodtam velük, azóta is jóban vagyok velük, ajándékot csak akkor viszek ha születésnap, ünnep stb, de akkor sem viszem túlzásba.
2011. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves gondolat, azért meg kell hagyni. Ne vigyél semmit, manapság már nem szokás. Mutatkozz be, légy szimpatikus, válaszolj a kérdéseikre. Első találkozáskor csak annyi kell a szülőknek, hogy megbizonyosodjanak róla, hogy nem egy elzüllött fazonnal találkozgat a lányuk :)
2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, korrektek voltak, valami ilyesmire számítottam! : )
2011. jún. 28. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!