Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagolják el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolják el magukat a gyermekes nők, majd csodálkoznak, hogy elhagyják őket? (nők vélemény is nagyon érdekel)

Figyelt kérdés

Második házasságom megy tönkre, mert jelenlegi feleségem is „banya lett”. Nem csupán külsejére nem ad, de belsőjéből is kiirtotta a normális párkapcsolat minden szikráját. Nem együtt, hanem egymás mellett élünk. :-( Én eltartom 2+2 gyermekem, és nejem. Ezért éjjel nappal dolgozom, de mégis jut időm, hogy otthon is tegyek-vegyek. Párom ott tart, hogy a háztartást is lesz..ja. :-(

Miért ne hagynám el? (nincs képbe harmadik fél, csupán más életre vágyok)


2011. jún. 27. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha két komoly kapcsolatod, házasságod sem sikerült, nem biztos, hogy mindig a másikban kell keresni a hibát. Mi van ha nem ők nem adnak magukra, hanem TE nem hozod ki belőlük a tetszeni vágyást, a Nőt? Én is váltam már, de egy kérdést mindig fel kell tenni, ha egy kapcsolat nem működött: Mennyi ebből a saját felelősségünk? Mert hibázik mindenki! Te is! A "banya" pedig túlzás volt. Talán túlságosan le van terhelve! Több segítség és több megértés kellene - vagy tanulva ebből, többé ilyenbe ne menj bele. Keress egy nőt, akinek a legfontosabb, hogy minden héten más színű legyen a körme, és a BMI indexe a normálisban maradjon, hidd el, aki ennyire figyel a külsejére, tuti nem akar szülni neked!

Gondold át! 27L

2011. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
mert úgygondolja h már megszerzett magának. minek kellene küzdenie. azért remélem a bajszát borotválja mert már láttam olyat aki még ennyit sem tett meg.
2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom megmondani neked sajnos, hogy ez miért van így :(

Én nem hagytam el magam, söt! Vékony lettem, szebb lettem, odaadóbb, tájékozottabb (sokat olvasok, tanulok, hogy ne butuljak el) stb. Nekem fontos, hogy jó nö maradjak életem végéig.

Ha nem szereted már a feleséged, és már biztos, hogy nem lehet ezen változtatni, akkor valóban jobb külön. Ezt csak te tudhatod..

23/N (egy 10 hónapos kislány anyukája:))

2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Lehet valami abban, amit az első mond. Nem voltam feleség, gyerek sincs, de exem olyan szinten lehúzott, olyan szinten elvette minden nőiességem, hogy a végén már fürödni sem igazán volt kedvem, melegítőben és fésületlenül lézengtem egész nap, és reméltem, hogy nem jön a közelembe se!
2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésben mondjuk benne van, hogy nem a műkörmöket hiányolja, hanem mondjuk hogy munka után ne neki kelljen még takarítani is mindig, és legyen kedve hazamenni, mert a felesége még mindig tetszeni akar neki... én ebből azt veszem ki, hogy a felesége otthon van egész nap, és ezalatt nem sok mindent csinál, annyira nem lehet leterhelve...

Amúgy, ettől még annyiban te is hibás lehetsz szerintem is, hogy tűröd ezt addig, amíg már nem bírod tovább... a sarkadra kéne állnod mikor kezdenek elfajulni a dolgok, nem megfogni a porszívót, ha más nem teszi meg helyetted... Remélem én soha nem fogom elfelejteni, hogy attól, hogy anya lettem, még feleség és nő is vagyok (utóbbinak minden értelmében)... 23L

2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ha a második házasság megy így tönkre, akkor valószínű, hogy benned van a hiba. Lehet nagyon elkényelmesedtek, vagy nemmegfelelően fordultál hozzájuk...stb. Ennyiből nem lehet megtudni semmit se biztosan. Persze, lehet szerencsétlen véletlen is, és akkor majd a 3. összejön. De nem ártana felvenni, így pár év távlatából a kapcsolatot a volt feleséggel, és kikérni a véleményét, hátha ő utólag tud okosat mondani, amit, ha már most nem is, de későbbiekben kamatoztatni lehet.
2011. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak addig van így, még kicsikék a gyerekek! Nem látja magát szépnek, mivel te nem dicséred soha! Nem nézed nőnek és nincs időtök egymásra sem! Vidd el moziba, színházba vagy egyszerűen csak mozduljatok ki sétálni! Mikor lepted meg utoljára virággal(csak úgy)!? Nem szülinap vagy névnap. A nők szeretik a törődést, a beszélgetést, azt, hogy megkérdezd, milyen napod volt? Nincs élete csak a gyerekek! Valószínű, hogy eltávolodtatok egymástól! Meg fog változni , ha újra melózik majd és hidd el, hogy újra kecses lesz és kívánatos! Nem olyan jó az, hogy majd annyi gyt-t fizetsz! Ne hagyd el ezért!32/N
2011. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

a) a terhesség tönkrevágja a testet..olvass utána

b) házimunka + gyerek + munka..próbáld ki egyszer, de mindet 100%-ban, ne csak olyan "férfimódra"

c) te nem lettél közben kicsit pocakosabb, borostásabb stb?

2011. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez gyerek. Elég, ha úgy érzi, hogy már megszerzett egy életre. Elvettem egy kedves, csinos lányt. Éveken át folyamatosan hízott, de nem bánthattam meg, hogy meg kellene fordítani ezt a folyamatot. A legócskább melegítőit hordta itthon és elhanyagolta a lakást is. Jóval többet dolgoztam és kerestem nála. Csak annyit váram el, hogy örömmel jöjjek haza.

El kellett válnunk, mert már nem bírtam elviselni.

2011. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi hozzászólást!

Természetesen nem lehet igazán részletezni, pontosan mi volt velünk a közelmúltban. Nem vagyok egy naiv fazon, aki innen várna megoldást. Csupán a „nem mondom el senkinek, elmondom hát mindenkinek” verzióban kíváncsi voltam, mások miként látják a témát.

Néhány reagálás részemről a hozzászólásokhoz:

- Természetesen magamba néztem, önértékelést tartottam már sokszor. Butaság lenne részemről csak nejemet hibáztatni a jelenlegi helyzet miatt.

- Próbáltam javítani az állapoton. Ne is kevés munkával. Amint írtam sokat dolgozom (napi 12 óra). Hol hajnali 3-kor kelek, hol akkor jövök haza. Ezen nem tudok változtatni. A rossz időbeosztásom soha nem okozott problémát. Hiszen elég rugalmasan tudok szabadnapot is csinálni.

- Két éve még sikerült rávennem, hogy elmenjünk színházba, koncertre. Majd minden kétszemélyes programtól elzárkózott. Tehát maradtak a családi kikapcsolódások. Nem mondom, magam is szeretem a családi programokat, ám néha jó lenne olykor csak kettesben lenni. Egy ideje viszont ott tatunk, hogy már gyerekekkel felpakolva sem megyünk sehová. A szép 7 személyes autókban általában csak egyedül ülök. :-(

- Meglepetés? Evvel nincs gond. Napokban is kapott tőlem virágot. (mellesleg a virágok az egyetlen dolog a lakásunkban, amiket rendbe tart)

- Valóban hülye férfi az, aki segít a háztartásban? Mert akkor én hülye voltam sokáig. Manapság csak azért nem takarítok, mert hárman dolgoznak ellenem. Annyira pedig nem vagyok stupid, hogy így is csináljam. :-)

- Tévedésben van, aki azt gondolja, nekem csak a külcsín számít! Nem holmi cicababát akarok magam mellé. De nem is „banyát”. (nem erős a kifejezés, hidd el)

- Beszélgetés? Avval csupán mostanában van gond, mióta igazán tele van a hócipőm.

- Meg fog változni, ha melózik? Hetente egy-egy betegéhez kimegy manapság is, tehát mondhatom, hogy dolgozgat, de ez nem jelent semmit. (és nem a pénzhiány miatt nem vesz új ruhát, vagy nem ad magára. Hiszen a szekrényben lévő szexibb cuccokat ezer éve nem vette fel.

2011. jún. 27. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!