Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tettem fel se fogom. Gyenge voltam és hülye. Vélemény?

Figyelt kérdés

Tegnap vártam barátnőmet, később jött mint kellett volna, én felkaptam a vizet azt hittem hülyére vett, haza mentem. Utána jöttek a busszal vissza a sulival a gyakorlatról. Ő is keresett engem. Elérni nem tudtam mobilon, ugyanis azt jelezte ki a mobil, hogy mindig foglalt... Utána haza jött, azt hittem mással találkozott, és direkt kinyomkodta a mobilját vagy átirányította... nagyon veszekedtünk, sírt, ordiított velem, hogy nem igaz, mert nagyon szeret, én meg ki akartam dobni ruháját összepakoltam, és ott állt az ajtónál a konyhában és mikor elmentem mellette neki löktek a falnak de nem erősen csak a karommal megtaszítottam kicsit. Mikor ki akartam rakni rám ugrott és nem engedett el, hogy szeret és nem megy. Jó... békülés volt sírt nagyon, én meg a szemébe se merek nézni azóta, mert nem bíztam benne, de még így is szeret ahogy eddig, mellesleg elhordtam minden ribancnak... igaz járásunk alatt 1x megcsalt, leszopta a volt barátját a kapcsolatunk elején, de azóta nem történt ilyen.

Amit tettem az súlyos dolog és jóvá kéne nekem tenni?


2011. okt. 13. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
hát jah, nem voltál fair vele. végülis semmi rosszat nem csinált, nem?
2011. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
ügyesen csinálja a kiscsaj... megcsal és még azt is eléri h neked legyen lelkiismeret furdalásod
2011. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

"leszopta a volt barátját a kapcsolatunk elején,"


Ennél a pontnál kellett volna kirúgnod. Mit vársz tőle? Kutyából nem lesz szalonna. Könnyen lehet, hogy tegnap is épp megcsalt. Megbízhatatlan a csaj. Én hanyagolnám.


21L

2011. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bízalom kapcsolat sincs. Én ma fogok szakítani a barátommal,mert egyszerűen nem tudom feldolgozni hogy megcsalt. És bízalom nélkül csak kín van...
2011. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 napietus ***** válasza:
52%

a barátnődet már réges-rég ki kellett volna tenned említett eset miatt. annál még az is jobb lett volna, ha lefekszik vele, mert arra legalább lehet azt mondani, hogy elkapta a hév, de nem ez történt, az a pasi egyszerűen használja.



na mindegy, te úgy döntöttél, tovább lépsz. ennek fényében a tegnapi hisztid szánalmas volt, annál már csak a csaj szánalmasabb. hogy könyöröghet egy nő sírva egy faszinak??? fel nem foghatom.akkor jöttem volna el, mikor először meggyanúsítasz a hülyeségeddel. nem sírva...


amúgy gondold át, képes vagy-e ebben a nőben megbízni. ha igen, ne hisztizz, mint egy pisis kislány, hameg nem, akkor szakíts vele. ennek a kínlódásnak semmi értelme nincsen. a cigányok szoktak üvöltve-bőgve veszekedni egymással, abból is az alja. kultúrlényeknél ez nem divat.


29/N

2011. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Illene bocsánatot kérned!! És nem tatom helyesnek a falhoz lökést sem,ha még csak a karoddal csináltad is!!

Ezen gondolkozz el!!

Lepd meg pl. egy vacsorával vagy kedveskedj neki és előbb gondolkozz mint kombinálsz és cselekszel!!!

2011. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, egy ilyen kapcsolatnak esélye nincs. Ő megcsal?? Te nekilökdösöd a falnak?? Na nehogy már... Ilyeneket nem lehet jóvá tenni.
2011. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Troll1108 ***** válasza:
48%

"leszopta a volt barátját a kapcsolatunk elején,"

Ennyire segghülye vagy? Bocs, hogy ezt mondom, de örüljön neki, h fellökés helyett ne lepofoztad és dobtad ki a ruháit/egyéb dolgait az ablakon. Mondjuk így utólag sem árt megtenni. De előtte csald meg a lakásodban, de úgy rendezd, hogy hazaérjen és észrevegye. Aztán szépen arconröhögöd és kidobod :)

2011. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek. Akkor kellett volna kirúgni, amikor megcsalt.

Most viszont én rúgnálak ki a helyében, nemhogy még kapaszkodjak beléd. Engem ne lökdössön senki, és ha dolgom van, ne is hívogasson 5 pecenként. Mi lett volna, ha küldesz neki egy sms-t, hogy hazamentél, mert nem tudtad, mi van, majd hívjon, ha végzett? Kb. ennyi lett volna, civilizált ember módjára.

2011. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2 hülye 1 pár. Ő a kapcsolat elején megcsalt téged, te meg hisztis vagy és a falhoz lököd (mindegy milyen erővel!) és még gondolkozol rajta, hogy rossz-e amit tettél?
2011. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!