Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most milesz? (NAGYON FONTOS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most milesz? (NAGYON FONTOS, mert ennyire még sosem voltam ki)

Figyelt kérdés
a következő a sztori: a barátommal 4hónapja vagyunk együtt. mint a kettenúgy éreztünk megtaláltuk az gazit. tudom ebbe sokan bele fogtok kötni, d eez ígyvan. minden röéletes volt. persze néha veszekedtünk közte mais, de ennyi. szerettük egymást ezt TUDOM. ma kmentünk játzsótérre, moindtam vegyünk egy üveg bort, nem akarta de aztán belement megittuk..itt kezdődtek a problmák, fölhúztam magam azon, hogy an egy lány akit táborban ismert meg.. 2napig volt amig ebzséltek azt mondta kb 4× tetszett neki. azt mondta szép, de ennyi, engem szeret. a bor miatt nemhittem el, parádéztam. aztán mondtam neki hogy szakítsunk stb, de megbántam mondtam neki h ne haragudjon stb, otthagytam elmentem 10métert mire vissazfordultame lment, utánnafutottam, mondta hogy szeret de nem akar, mert délután is voltak olyan érzelmei hogy mi nem fogunk együtt megöregedni stb.. de mondom hogy ezt föladnád, azért mai köztünk van? tudtam hogy az nem az én barátom, hanem csak a bor beszél belőle..láttam ismerem. most szakítottunk ugymond, mondta hogy reggel fölhív..de nemtudom milesz..ha szakítunk én azt nem élem túl.és ez nem képletes. szerintetek is csak abor beszélt belőle? azt irtam most smsben, hogy most hagyjam egy picit egyedül aludjon stb, hosz én tudom hogy vane gy sötét énje és az most följött, és most egyedül akar lenni. aztmondta irta még hogy szeret és öterezer vagy aárhány millió évig szeretni fog. .. nemtudom mit csináljak? szerintetek milesz? cska a pia? vagy más? újra együtt lehetünk még? kérlek szépen csak nrmális vaálszokat igyis nagyon kivagyok. bocsi ha szarul ritam sok szót, de nincs idegem most kijavítani őket..
2011. jún. 27. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd holnap reggel kiderül, erre nem tudunk válaszolni. Annyi biztos, hogy nagyon megbántottad szegényt a hisztiddel. Ez nem a "sötét énje", ez csak a csalódás. Nagyot csalódott benned, és őrlődik, hogy hogyan tovább. Majd kiderül, addig próbálj lenyugodni.
2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ő mondta, hogy tetszik neki az a lány.. hogy essen ez nekem, hogyha én vagyok (vagyis voltam..) a barátnője?
2011. jún. 27. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:

szia

hagyd kicsit lenyugszik "kijózanodik" násnap szépen meg lehet beszélni! de remélem 1 tanulságot levonsz az esetből!

nem kell nektek az alkohol! most mégis minek is az nektek? nem értem a fiatalokat és főleg a mostani lányokat régebben a lányok úgy főztek mint az anyjuk most meg úgy vedelnek mint az apjuk! felejtsd el az alkoholt csak mindent elront erre volt példa ez is! a srác meg lenyugszik és ha tényleg szeret megbeszélitek! ha meg nem akkor kb. annyit ért már!

2011. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy batman?
2011. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha gyakran veszekedtek, akkor nem vagyok benne biztos, hogy ez egy örökre szóló kapcsolat lenne. Ne éld bele magadat túlságosan. Ha vége, akkor vége. Biztos nem véletlenül.
2011. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok. értem..köszi:\
2011. jún. 27. 21:38
 7/13 A kérdező kommentje:
amúgy most smsezünk. irt hogy szeretlek.neharagudj...
2011. jún. 27. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csalt meg sőt... még azt is elmondta, hogy valaki megtetszett neki. Szerintem csak rosszul esik neki, ohgy az őszintesége miatt így viselkedtél vele.
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
látod mondtam hogy hagyd lenyugodni. néha kell a pasiknak egy kis idő hogy végiggondolják a dolgokat! de legközelebb te is figyelj rá!
2011. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
most bezséltünk telefonon. azt mondta szeret, és egy nap szünetet kér, hogy átgondolja, hogy tudja hogy nem akarja hogy vége legyen..de picit besokalt..hogy túl sok avgyok neki..vagy nemis értettem mit mondott pontosan.. nem értem..nagyon fáj..de miért fáj ennyirE?
2011. jún. 27. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!