Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szeretlek és az imádlak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretlek és az imádlak között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
az,hogy a szeretleket bárkire lehet mondani,imádni pedig csak istent lehet
2011. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
ha emberre használjuk, akkor a szeretlek hosszú távú, az imádlak pedig rövid távú
2011. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca.. ***** válasza:
100%
az imádás olyan rajongásos... nem jó, sosem szerettem ha a párom azt mndta nekem "imádlak", mert ez olyan múlékony, és nekem kicsit hamisnak tűnik. mintha csak felül akarnád múlni szavakban a szeretetet...
2011. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretlek romantikusabb

Az imádlak egy sokkal mélyebb, már-már istenítő, feltétel nélküli rajongást feltételez.

2011. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam az imádlaknak nincs akkora jelentősége mint a szeretleknek. azt ,hogy szeretlek nagyon kevés embernek mondom .azt pedig hogy imádlak vagy imádom azt sokkal többre.

számomra is az "imádom" egy kicsit rajongásos és nem mély érzelmet fejez ki

2011. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen elvileg az imádlak erősebb érzelemre mutat, bár a barátom elöbb mondta h. imádlak, mint h. szeretlek.Szerintem ez egyénfüggő, mert pl. természetre,viselkedésre is lehet mondani h. imádlak.Pl. ha vki szivességet tesz vkinek akkor a másik úgy köszöni meg h. kösz, imádlak és nem úgy h. szeretlek...(remélem érthető)
2011. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.angel ***** válasza:
Egyetértek azokkal a hozzászólókkal, akik azt írták, hogy az imádlak, az inkább olyan, hogy bárkinek mondom, aki szimpatikus. De a szeretleket azoknak mondom, akiket tényleg szívből szeretek. Én nem örülnék neki, ha a barátom azt mondaná imádlak, mert nála is ez olyan, hogy imádlak, mint cukinak tartalak, édesnek, de nem igazán szeretlek.
2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, értelmes válaszokat kaptam :D
2011. jún. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!