Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem válaszol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem válaszol? Miből lehet tudni, hogy tetszel a másiknak? Hogy újra lehet még kezdeni?

Figyelt kérdés

10 hónapja szakított velem a barátom. Sok veszekedés, hazugság után, hiába mondtam neki, hogy szeretem, azt mondta, majd ha nyugisabb időszaka lesz, meglátja mi lesz. Ezt nyárra rakta, addig vizsgázott. Elvesztette a bizalmát irántam, de amikor szerelmet vallottam, akkor azt mondta, alakul a bizalom, de neki idő kell hozzá, és látja, hogy emberségesebb lettem. Utána kedvesebb lett, 1-2x ő is rámírt chaten, de én mindne nap kerestem. Sokszor az agyára mentem vele. De csak akkor szakította meg velem a kapcsolatot, amikor a vizsgái kezdődtek, rákérdeztem hogy lehet-e több köztünk, azt mondta, csak barát. És utána nem keresett.


De most felvette velem a kapcsolatot, úgy 1 hónapja. Eddig ha írtam neki levelet, válaszolt, beadta javíttatni a mikrofonját, hogy tudjunk beszélni, mert nem szeret gépelni. Rámírt, beszélgettünk, csak miattam jött fel játszani, pedig hulla fáradt volt. Ez történt utoljára. Vasárnap, hogy mondta, hogy este feljön játszani hozzám, mert én már nagyon hiányoltam. És feljött, bár fáradt volt.

Tegnap írtam neki sms-t, hogy boldog névnapot, de nem válaszolt rá. Ma írtam neki levelet, hogy hogy sikerült az állásinterjúja, de még arra se válaszolt. Parázok, hogy nem is fog. Régebben is bizakodtam, és semmi nem lett. Most annyiban különbözik a dolog, hogy az elmúlt 1 hétben többet kereste a társaságomat, illetve előtte is nyitottabb volt. Csak az elmúlt egy hét volt az, amikor szinte minden nap beszéltünk.


2011. jún. 28. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a hazugság és mi a pont az i betűn?
2011. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tegnap olvastam pont ugyanilyen szakitós kérdést ahol ugyanennyi időre szakítottak és ott is a srác megjavította a mikrofonját.


te vagy a tegnapi?

mert ha igen akk már tegnap leírtuk h nem kellett volna megcsalnod. azzal h most ezt nem írod bele azzal mit akarsz elérni?

2011. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért nem írom bele, mert minden ember arra koncentrál. Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy amit most tesz, miért teszi? Nem kell a south parkos utólag mindent tudok szuperhős, tudom hogy elb.sztam, már nem így csinálnám, változtatni nem tudok rajta, így csak kíváncsi vagyok, hogy a mostani jeleit mire véljem.


Ezért nem írtam bele, hogy ne erre koncentráljanak az emberek, mert abból már eleget kaptam. De a jelek értelmezésében senki nem segített még.

2011. jún. 28. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
persze csak így tovább. még felteszed 10* egymás után és a végére oda jutunk ki h ő lesz a hibás amiért megcsaltad.
2011. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az emberek nem észnélkül cselekednek egy szabály alapján. Te tettél valamit, ami igenis ki hatással van az illető gondolataira, tetteire, érzéseire stb...

Ha nem tudjuk mit tettél, nem mondhatjuk meg, hogy mire számíts. Vagy baromságot fogsz kapni tőlünk.

2011. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fáj neki amit tettél, erről van szó. Csalódott benned, mert szeretett. Mégis mit vársz??? Hogy minden olyan legyen, mint régen?? Ráadásul jön a rohadt vizsga, állásinterjú... Jó, hogy nem lesz tiszta depressziós. Gondolom még mindig szeret és kíván téged, de most egy ideig nem fog tudni bízni benned. Szerintem legyél vele nagyon kedves és megértő, egy kis idő után pedig lepd meg valamivel, aminek nagyon örülne és vallj szerelmet. Mást nem tudok.
2011. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!