Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell szakítani, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szakítani, hogy a másiknak a legjobban fájjon, BOSSZÚ?

Figyelt kérdés

Elégtételt akarok venni a sok bosszúságért, fájdalomért, amit okozott. befejeztem vele. legszívesebben az összes sérelmemet a szemébe vágnám, de már nem akarom neki megadni azt az örömöt, mert amikor elmondtam neki, az után sem változott semmi. mondjátok el tapasztalataitokat, vagy adjatok tanácsot. bosszú jön!

köszi


2011. okt. 15. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
A terveid alapján te még kicsi vagy, főleg agyilag. 18F
2011. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Először is Nemed/korod , aztán mondok ötletet!
2011. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
25, nő
2011. okt. 15. 22:57
 4/19 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mondd neki:

Szija :) Hűde 1ól nézel ki :) Elestél ?

Vagy csak simán: Szebbet szarok.

Engem elhagyott egy kis R!banc hát nem jó érzés de mikor látom h szenved attól benedvesedik a nunim 18f

2011. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
22:57 na ez a gyerekes, de azért köszi
2011. okt. 15. 22:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát drágám , nem kívánnám egyik férfitársamnak se, de úgy csináld hogy elhívod valahova, a lakásodra , az egész sejtelmes legyen , mintha szexelni akarnál , de egyértelmű utalás ne legyen, az fontos hogy ő úgy gondolja , hogy valami SZEX lesz a vége, nos amikor belép , te egy másik csávóval hemperegsz smárolsz stb... és amikor észreveszed h ottvan , teljesen higgadtan , nem meglepedten , oda adsz neki valamit amit tőle kaptál , vagy nálad maradt, és mondod hogy csak ezt szeretted volna visszaadni , aztán elküldöd
2011. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22:56 voltam
2011. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ötleteim lennének, kreatív vagyok, de őszintén: ha tényleg ilyen szemét volt, akkor nem érdemli meg, hogy energiát ölj ebbe a projektbe.


Szimplán dobd és kész. Ráadásul ha ennyire nem is törődött veled, jó esély van rá, hogy nem is tudod igazán megbántani.


A legjobb bosszú, ha szakítasz vele és nagyon gyorsan boldog leszel újra.

2011. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mégmégmég köszönöm amúgy. tetszik, hogy komolyan válaszoltok. :)
2011. okt. 15. 23:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Csinálj ugy, mintha minden Ok lenne, lassad, h odavan érted... Egy váratlan alkalommal, par hét utan pedig szakitasz..


De amúgy én sem bosszulnam meg. Az élettől visszakapja majd.. Nem tőled kellene!

2011. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!