Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetne a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a következő lépés? Hogyan tovább, ha van egyáltalán tovább? Kérlek ne szidjatok le!

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 1 éve. Nagyon hiányzik, belepusztultam majdnem a hiányába, és hiába próbáltam továbblépni, nem ment. Rájöttem, nincs értelme a szenvedésnek, vissza kell őt szereznem.

Nem beszéltünk régóta, majd kb 1 hónapja összefutottunk, és beszélgettünk. Nagyon kedves volt(nem képzelek be semmit), nagyon vágyakozva nézett, ismerem ezt a nézését. Dumáltunk, aztán nekem el kellett rohannom.

Most írtam neki egy üzenetet, felköszöntöttem szülinapja alkalmából, meg hasonló jókat kívántam neki, és nagyon burkoltan, de bevallottam, hogy hiányzik.

(azt is írtam, hogy nem kell válaszolni a levélre stb..)

Visszaírt, hasonló jókat kívánt, de nem tért ki arra a részre, ami a lényeg lett volna, hogy szenvedek miatta.

Bocsánatot kért, amiért későn válaszolt.

Erre mit írhatnék? Azért nem írt arra semmit, hogy hiányzom neki, mert nem akar semmit?

Segítsetek pls!

Vissza akarom szerezni! Ne írjátok, hogy nincs értelme, ezt én tudom mérlegelni, hogy van-e.


2011. jún. 28. 20:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

1)Én elmennék, mert én jóban vok az exeimmel. Nálunk maradt barátság. És azt a fiút meg nem ismerem, akiről írsz.

2)Ha azt akarod, hogy belédszeressen, akkor jobb ha nem csinálsz semmit sem közvetetten. Csak hadd lássa, hogy egy klassz csaj vagy, akivel érdemes lenne összejönni, megint!

3)Két lehetséges válasz van erre. Az egyik az, hogy egyáltalán semmit nem érez irántad. A másik, hogy annyira romantikus és már annyiszor összetörték a szívét, hogy már nem meri megtenne az első lépéseket, mert nem akar többet csalódni. De azért azt elmondom, hogy ritkaság az olyan fiú, aki korábbi szerelmi bánat(ok) miatt nem mer kezdeményezni. Röviden kockáztass! De csak egyszerre annyival indíts, hogy szeretnél találkozni vele, valami publikus helyen. Az nem lesz annyira feltünő. Ha nem-et mond, akkor tudod, hogy mi van. Ha igen-t, akkor az még nem biztos. De mindenképpen neked kell megtenned az első lépést! 20/F (Ukrajna)

2011. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ő az első barátom volt, és neki is én voltam az első.

Ha megkérném, hogy mondja a szembe, hogy nem szeret, az túlságosan nyomulós lenne?

Ugyanis levélben szakított.

De ha erre azt válaszolja, hogy nem, akkor nem tudom..Lehet, hogy nem meri.

2011. júl. 4. 12:41
 23/24 anonim válasza:
Levélben szakított??????????? Akkor inkább felejts el egy ekkora parasztot. Ha nem mer szemtől szembe szakítani, akkor nem is érdemel meg téged. De ha neked nagyon kell, akkor egyszerüen találkozz vele és kérdezz rá, hogy MIT GONDOL RÓLAD. És semmiképen ne azt, hogy szeret-e téged. Az már totál gáz lenne.
2011. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hogy mit gondol rólam? :O

Ezt meg miért?

Ez olyan...

2011. júl. 6. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!