Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetne a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetne a következő lépés? Hogyan tovább, ha van egyáltalán tovább? Kérlek ne szidjatok le!

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem 1 éve. Nagyon hiányzik, belepusztultam majdnem a hiányába, és hiába próbáltam továbblépni, nem ment. Rájöttem, nincs értelme a szenvedésnek, vissza kell őt szereznem.

Nem beszéltünk régóta, majd kb 1 hónapja összefutottunk, és beszélgettünk. Nagyon kedves volt(nem képzelek be semmit), nagyon vágyakozva nézett, ismerem ezt a nézését. Dumáltunk, aztán nekem el kellett rohannom.

Most írtam neki egy üzenetet, felköszöntöttem szülinapja alkalmából, meg hasonló jókat kívántam neki, és nagyon burkoltan, de bevallottam, hogy hiányzik.

(azt is írtam, hogy nem kell válaszolni a levélre stb..)

Visszaírt, hasonló jókat kívánt, de nem tért ki arra a részre, ami a lényeg lett volna, hogy szenvedek miatta.

Bocsánatot kért, amiért későn válaszolt.

Erre mit írhatnék? Azért nem írt arra semmit, hogy hiányzom neki, mert nem akar semmit?

Segítsetek pls!

Vissza akarom szerezni! Ne írjátok, hogy nincs értelme, ezt én tudom mérlegelni, hogy van-e.


2011. jún. 28. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Amikor irsz neki egy üzit, vegyél egy nagy levegőt fújd ki, és nyomd meg az "entert" ...:) szerintem ilyen barátságos levelet küldj, pl. olyan rég nem taliztunk, nem akarunk majd egy baráti kis találkát összehozni... pl .:) Sok erőt kívánok.:)
2011. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olyat esetleg ne tegyek, hogy pl. jobb lett volna,ha az elején megmondod, hogy nem szeretsz, de nem baj, jó ez így, csak bár hallhatnám a hangod újra? Ez gáz?
2011. jún. 28. 21:15
 13/24 anonim válasza:

ne te nyomulj, ne ezt ne ez nem gáz ez extra gáz...

majd ő nyomul... a pasik szeretnek vadászni... ne te meny oda a vadászhoz...:D

2011. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

:) Múltkor egyébként hasonlóan gáz üzenetet küldtem.

De ő nem az a vadászós pasi. Nem mer soha az életben kezdeményezni lányoknál. Ő mondta. Tudom, hogy hiába várok, ő nem fog lépni.

De igazad lehet, és köszönöm.

2011. jún. 28. 21:41
 15/24 anonim válasza:
talán többet is tudok segíteni! :D priviát üzenet??? :D facebook , msn... e-mail ... valami! :D jobb lenne ,mint itt! :D
2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
adj egy e-mail címet... akár csinálhatsz egy idéglenest is amit itt megnyitsz és ha barmok nézegetik és meglátják ezt a címet és irogatnak akkor nem fog ugy sem zavarni! :D
2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az is lehet h az lesz a legjobb h elhívod egy találkozóra és megmondod neki h te még mindig szereted és kérd h mondja meg h ő is szerte vagy hagyjátok az egészet. Ha azt mondja h oké mehet akkor gratula ha meg nem akkor sztem felejtsd el vagy legalábbis próbáld meg.
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szerintem 3 variaciod van! 1)Ahogyan az el'o'z'o'ek is irta'k, jelzed neki, hogy jo lenne talalkoznotok. Olyasmit irjal neki, hogy nem lenne-e kedve setalni veled, vagy mondjuk kamu me'sz valahova, akkor megkerdezed, hogy elkiserne teged. Lenyeg, hogy ne legye'l tul nyomulos! 2)Feltekennye' teszed azzal, hogy egy masik fiuval jol erzed magad. Ha nem lesz furcsa az arckifejezese, akkor vagy jo szine'sz vagy nem erdemes vele foglalkoznod. 3)Ezt inkabb nem reszletezne'm. Csak annyit mondok, hogy ahhoz csak ketten kelletek!(de ezt csak akkor, ha mar teljesen elkeseredett vagy) Es bocs az ekezethianyokert, csak most nem volt idom magyar nyelvet rakni, az amugy is orosz windows-omra! Sok sikert! 20/F
2011. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot!

Mivel Te férfi vagy, ezért had legyen még egy kérdésem.

Ha mondjuk Te lennél a volt barátom helyzetében, és én találkozót kérnék tőled úgy, hogy már nem vagy belém szerelmes, eljönnél?

Ill: fel lehet éleszteni a szerelmet ebben a korban?

Ja és bocs, ez már a harmadik kérdés: mi az oka annak, ha nem reagálsz például arra a részre, hogy hiányzol valakinek?

a, nem szereted

b, nem mered mondani

c, azt akarod, hogy a lány lépjen

2011. jún. 29. 13:56
 20/24 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok fiú, de jó pár év tapasztalata azt mutatja hogy:

ha nem válaszol arra, hogy hiányzol neki, direkt tette, nem véletlen, és nem akar válaszolni mert ő nem viszonozza (ergo nem akar megbántani)


A szerelem felébresztése nem korfüggő. Én nem nagyon hiszek ebben, nagyon speciális eset kell hozzá. 1 évig nem lépett, még ha nagy rafinériával vissza is édesgeted, ki tudja, meddig tart. Sosem lesz ugyanolyan, pláne, ha ő nem volt biztos a dologban - sajnálom, de ezt ki kell valakinek mondania.


Egyszer majd találsz egy olyat, aki a csillagokat lehozza neked az égről, és el se hiszed majd hogy leálltál ilyenekkel mint ez a srác (saját tapasztalat...).


Addig meg mit emészted magad egy ilyen miatt? Megérdemli? Nem. Mert nem mond nyíltan semmit. Hagyta, sőt, hagyja még most is hogy szenvedj. Ennek egy jobbegyenes jár, nem visszaédesgetés.

2011. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!