Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett ezzel a fiúval? Mit gondoltok, keressem fel? Félek baja lett!

Figyelt kérdés

hát nem tudom h kezdjek bele a lényeg h van egy barátnőm elég nagyszájú néha bunkó de jófej, az a vagány csaj típus!

és volt egy fiú aki hajtott rá, haverok voltak vagy vmi ilyemsi, és utána belé szeretett. régebbn sokszor beszéltem vele msn-en én is

20 éves, nagyon önbizalomhiányosnak tűnt meg félénknek de szerintem nem volt vészes el lehetett vele beszélni

barátnőm gyakran lelúzerezte meg röhögött a versein, mutogatta nekem, amit neki írt pedig szerintem aranyos volt meg látszott h szereti

persze barátnőm nevetett, bántotta is néha, meg mondta h még egy bnője se volt a fiúnak, szűz, meg minden

szorongó, gyógyszert szed hasonló

aztán bnőmnek eldurrant az agya, és apjával együtt feljelentették a fiút. kérdeztem h mért erre azt mondta h hát minek hitegesse így majd 'kiábrándul belőle'

én egész megkedveltem de azóta nem hallottam a fiúról. nem megy fel netre pedig eléggé függő volt, mobilja ki van kapcsolva hónapok óta, ismerősei (neten megkérdeztem kettőt) sem tudják, hova tűnt. már egyetemre se jár

mi történhetett vele? mit okozhatott neki barátnőm? lehet meghalt?

komolyan most már zavar! megölte magát? vagy börtönbe van? h derítsem ki?

szerintetek lesz barátnője ezek után a fiúnak?

én titokban szurkoltam neki mert láttam h egyre jobb irányba kezdett változni, lette gy kis önbizalma, lazább lett erre meg barátnőm...

mit gondoltok? mit érezhet most??

16/L


2011. jún. 28. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt kinnt.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mit csináljak szerinted???
2011. jún. 28. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem padlón van ,de nagyon. kapja a nyugi gyógyszereket bevan lassulva ,de nagyon kb ennyi.

mivel elérhetetlen se facebookon sem pedig telefonon nem lehet elérni ezért te semmit sem tehetsz.

2011. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Esküszöm nem akartam ezt írni, de nem tudom megállni: hogy vagy képes együtt lenni egy akkora utolsó, igazi, nagybetűs RIBANCcal, mint a barátnőd... te jó ég. Téged nem zavar hogy így megaláz egy szerencsétlen fiút?? Hogy sárba tiporja. ÉS ez "vagány"?

Nemrég volt egy kérdés, amiben a kérdező mondta h sokszor úgy érzi jól képen kéne vágni az olyan csajokat akik ehhez hasonlók, én meg ott azt ítam hogy na azért az sok lenne. Meggondoltam magam. A csajod tökéletesen kiérdemelne pár kiadós pofánverést.

Bocs de ezen nem tudtam türtőztetni magam.

22/L

2011. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem, miért kellett a barátnődnek feljelentenie a fiút. Nem lett volna tisztességesebb és egyszerűbb eléállni, és megmondani, hogy "bocs, de nincs esélyed nálam"? Az ilyen lányok miatt nevezik a mai csajok többségét "hülye 3,14csáknak".

Meg is értem a srácot, hogy eltűnt a netről is, főleg hogy önbizalomhiányos is, szegény próbálkozik, erre feljelentik.

Mivel mondtad, hogy a mobilja ki van kapcsolva (vagy számot cserélt), de ha a lakcímén esetleg van vezetékes telefon, azt megpróbálhatod felhívni, vagy ha tudod hol lakik, akkor ott is tudsz kérdezősködni. Most jobb nem jut ennél eszembe.

24/F

2011. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21:30 csak úgy megsúgom, hogy a kérdező lány...
2011. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon ,de nagyon segíteni akarsz neki akk elmész hozzájuk és közlöd azzal aki ajtót nyit h szeretnél vele egyszer elmenni sétálni másnap. akk meg tudod vele beszélni h mi van vele pontosan bár erről biztos nem fog szivesen beszélni.
2011. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

21:34-es, köszi :) TÉnyleg benéztem :D XD Akkor a "hogy lehet ilyen barátnőd" részt visszavonom, bár nekem csajbarátnő se kéne ilyen.

22/L

2011. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen srác, tuti nagyon maga alatt van most és elzárkózott a világ elől.

Képzeld el hogy beleéli magát, hogy végre most talán neki is összejöhet, kezdi összeszedni magát aztán egy ekkora pofont kap.

A barátnőd egy igazi ..., jól fel kéne képelni.

Tudod hol lakik a srác? Ha nem is tudod, akkor az ismerősei biztosan tudnak neked segíteni. És ha ennyire érdekel hogy mi van most vele, akkor menj el hozzá személyesen. (rendes tőled hogy ennyire aggódsz érte, ha megtudja tuti örülni fog neked)

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég dila a barátnőd már bocs. Ilyet tenni? Am a barátnőd is 16éves és a fiú? Ha csak beszélgettek meg verseket írt és nem zaklatta úgy... akkor sztem felesleges volt feljelenteni. Mert ha vkit nem szeretünk vagy kedvelünk akkor simán töröljük msn, facebook, -ról. Ennyi nem több.

Sztem is próbáld vhogy felvenni a kapcsolatot a csávóval és önts belé egy kis életet+önbizalmat. Sok sikert!

2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!