Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg komolyan gondolja, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja, a korkülönbség ellenére a kapcsolatunkat? Azt mondta hogy igen.

Figyelt kérdés

Egy 14 éves csaj vok nemsokára 15 és járok egy 20 éves pasival akivel nagyon szeretjük egymást..

(Mindenki szerint 17-nek nézek ki)

Mikor legutoljára ott voltam kérdeztem tőle h tényleg kell -e neki így hogy sok a korkülönbség és azt mondta igen.. Tom h szeret csak attól félek ha vmikor én nem vok ott akkor netán jön egy idősebb csaj és vmi lesz..

Bízok benne és ő azt mondta h bármennyi időt vár rám..

Anyum megtudta h járunk pedig nem akartam és lefog ülni majd velünk beszélgetni meg az ő szülei is ott lesznek akikkel nagyon jóban vok..:)

Anyum fog neki egy pár feltételt szabni, csak nem tom h lesz -e neki így ő azt mondta hogy várni fog mert szeret..

Szenvedélyes csókok voltak olyan igazi érzelmes..

Tom h sokáig nem húzhatom az agyát...

Köszi a válaszokat!!!


2009. márc. 26. 18:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anyum fog neki egy pár feltételt szabni, csak nem tom h jó lesz -e neki így... kijavítottam..:)
2009. márc. 26. 18:19
 2/12 A kérdező kommentje:
csókolózások*
2009. márc. 26. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha ő azt mondta, akkor valszeg komolyan is gondolta. Anyádat viszont jó lenne kivenni sebességből mert sok esély van arra, hogy ami eddig szépen és jól működött, ezután sehogy se fog.
2009. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem nemfogja azért elrontani..:)

Jót akar nekem..

Köszi!

2009. márc. 26. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:

"Tom h sokáig nem húzhatom az agyát... "


igen jól tudod. Végre egy értelmes, nem csak az orráig látó lány. Egy 20 éves fiúnak olyan szükségletei vannak, amik talán neked nincsenek. De az is lehet, hogy vannak. Mindenesetre a fiúk nem szeretik a bénáskodást meg a várakoztatást, van aki mást mond, de ha ott a lehetőség, ő sem fog habozni. Természetesen a bénáskodás semmiképpen sem egyenlő a tapasztalatlansággal, mert abban semmi rossz nincs. A srác majd megtanít mindenre amit tudnod kell.


Anyukád, le fog ülni veletek beszélni, az kb arra lesz jó, hogy a srácot elijessze. Nem kellett volna engedni, hogy a lánya fiúzzon, mostmár mindegy... Ha szexelni akartaok azt anyai parancs ellenére is meg fogjátok tenni, szóval ez nem oszt nem szoroz. Ő csak a saját lelkiismeretét nyugtatja, hogy nem lesz semmi baj.

Bár úgy látszik előbb lesz a lányából nagy lány, mint azt ő szerette volna.

Személy szerint nem tartom túl természetesnek, hogy egy 14 éves éretlen lány egy teljesen ivarérett 20 évessel randizgasson, de hát maximálisan elfogadó 21.századot élünk, így nem mondhatok semmit, mert még én leszek rossz.


(Rita? Mit szólsz mostanában milyen szépen fogalmazok ugye? Fejlődőképes vagyok na. A másik válaszomban is több év várakozást javasoltam, biztos ami biztos)


25/f

2009. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi..aranyos vagy..:)

Sztem is így is úgyis mind1 h anyum beszél vele mert ha majad jön magától akk lesz...

Az a baj h mamám is ott lakik és mindíg ott aludtam és ahogy anyum megtudta h járok a sráccal nem engedi h ott aludjak majd csak később de én mondtam neki h nem csak éjszaka lehet szexelni...

deh ő így akarja...azaz idő viszont úgyis eljön majd és ő már nem fogja tudni megakadályozni..

2009. márc. 26. 19:46
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet h elijeszti de nem hinném...anyum és az ő anyukája is akarja h beszélgessünk 4-ben..

Tom h tényleg nem fog olyan sokat várni de ha szeret akk csak vár még és ő is azt mondta h akármennyit persze nem így van azért...

Szeretem és ő is engem attól függetlenül h sok a korküönbség..

2009. márc. 26. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagyon is rendes anyukátok van, örüljetek neki :) Más szülő élből azt mondaná, h nem találkozhatsz vele és kész. Hallgasd meg a tanácsait! Aki meg azt mondta, h a szülő ne szóljon bele, gondoljon arra, h a kérdező 14 éves, nem 20.
2009. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. márc. 27. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
fuh elég gáz ez a beszélgetéses dolog.. bocsi -_-"
2009. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!