Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg komolyan gondolja, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja, a korkülönbség ellenére a kapcsolatunkat? Azt mondta hogy igen.

Figyelt kérdés

Egy 14 éves csaj vok nemsokára 15 és járok egy 20 éves pasival akivel nagyon szeretjük egymást..

(Mindenki szerint 17-nek nézek ki)

Mikor legutoljára ott voltam kérdeztem tőle h tényleg kell -e neki így hogy sok a korkülönbség és azt mondta igen.. Tom h szeret csak attól félek ha vmikor én nem vok ott akkor netán jön egy idősebb csaj és vmi lesz..

Bízok benne és ő azt mondta h bármennyi időt vár rám..

Anyum megtudta h járunk pedig nem akartam és lefog ülni majd velünk beszélgetni meg az ő szülei is ott lesznek akikkel nagyon jóban vok..:)

Anyum fog neki egy pár feltételt szabni, csak nem tom h lesz -e neki így ő azt mondta hogy várni fog mert szeret..

Szenvedélyes csókok voltak olyan igazi érzelmes..

Tom h sokáig nem húzhatom az agyát...

Köszi a válaszokat!!!


2009. márc. 26. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

már megvolt..:)Tegnap

És igenis nagyon jól sikerült..:)

2009. márc. 28. 18:58
 12/12 A kérdező kommentje:
És a pasim csak annyit mondott h egy kicsit zavarba volt meghogy megkérdezte h mit gondolnak róla a szüleim..:)
2009. márc. 28. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!