Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szerelmes valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmes valakibe, de igyekszik azt titkolni, akkor hogyan leplezhető le?

Figyelt kérdés
Úgy viselkedik az illetővel, mintha nem érezne semmit, csak barátságos akarna lenni. Vannak rejtett jelek, amikből észre lehet venni, hogy megjátssza magát?
2011. okt. 15. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Magánnyomozót kell bérelned. MOST!
2011. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszan belenézel a szemébe,az mindent elárul..

Amúgy a reakcióit kell nézni..hogyan beszél a közeledben.mennyire zavarodott,mennyire távolságtartó, meg ilyenek..

2011. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön egy fiú otársam... Hogy honnan lehet valszeg látni rajtam? Próbálok barátként viselkedni, de:

-ha meghallom a nevét, vagy valami vele kapcs, rögtön figyelek

-zavarban vagyok a jelenlétében, ha hozzámszól furán viselkedem, röhögök, stb..

-és lehet, hogy nagyon keresi a társaságod... bár én ezt próbálom kerülni, hogy ne legyen feltűnő, szeretném elfelejteni ezt az egészet...


Egyébként jelek:

-Birizgálja a haját...

-Mikor beszélgettek megérint, sokszor hozzád ér, annak a jele, hogy bejössz neki...


Sok sikert:)

2011. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyértelmű lenne, nem tettem volna fel a kérdést. :) A szeme az egyetlen, ami árulkodó, de az nem perdöntő, nem elég.
2011. okt. 16. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
puhatolózz a barátainál. biztosan vannak közös ismerőseitek.
2011. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:
100%
Rengeteg nonverbális jel van, amiről észre lehet venni. Én fiú vagyok, és szinte mindig észrevettem, ha egy lánynak tetszettem, már a nézéséből. Elárulja a pillantásuk. :)
2011. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt csinálom a fiúval,akibe szerelmes vagyok már 1 éve :D de én azért,mert oszt.társam és nem akarok zűrt csinálni,mert az egyikünknek sem lenne jó. ^^" engem specc úgy lehetne "leleplezni",ha a srác bepróbálkozna.én hagynám magam "elcsábítani" ;P ennyi a megoldás :D

16/L

2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!