Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 25 évesen (F) még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 25 évesen (F) még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
most van ez a lány aki tetszik és nem tudom mi lesz ha ez kiderül :(
2011. jún. 29. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak 22/F vagyok, de én se csókolóztam még, bár ez a mai világban elég ritka. De sztem a ciki szó nem jó erre, egész egyszerűen csak nem jött még el az ideje nálunk a párkapcsolatnak, csóknak. A gáz az, ha tutyimutyiságból nem hajtottál rá, akit valójában kinéztél magadnak. :)
2011. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én most 22F vagyok, igaz már csókolóztam. De azt is két éve. Mindenesetre haverok, azt tartják cikinek hogy még szűz vagyok. De nem érdekel. Tettem egy fogadalmat, hogy házasság elött semmiképpen nem veszítem el.
2011. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Hát én a helyedben elbújnék a világ elől.még,hogy nem ciki?nézetek tükörbe.ez is elég gáz,hogy itt hirdeted a szerencsétlenségedet.sory de ez van
2011. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"Tettem egy fogadalmat, hogy házasság elött semmiképpen nem veszítem el."


FAIL :D:D:D

2011. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen ciki!


"Tettem egy fogadalmat, hogy házasság elött semmiképpen nem veszítem el."

Elég szar házasságod lesz, ami nem fog sokáig tartani ...

2011. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"A gyümölcsnek is kell idő az éréshez, hogy íze a legzamatosabb legyen." Ha normális a lány, nemlesz semmi baj belőlle, nemfogja leharapni érte a fejed :)
2011. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és csakúgy mint a 2. válaszoló, én is megfogadtam, hogy házasság előtt nem vesztem el a szüzességem. Az egy nagy hazugság h szar házassága lesz az illetőnek, épp ellenkezőleg! Ha nem etyepetyelt ezzel-azzal még előtte, akkor a teljes énjét tudja adni az egyetlen nőnek akivel együtt van. De ha valakivel azért szeretkezek h kipróbáljam, hogy vajon jó lesz-e később is, az már régen rossz. Egyébként meg ha megismered a lány belső tulajdonságait, illetőleg beszélsz vele később a szexről, akkor úgyis megtudod, hogy milyen a stílusa. És nem a szex miatt fogsz beleszeretni valakibe, hanem mert egy húron pendültök.
2011. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

egy férfinak nincs is szüzessége


és szerintem kanyarodjunk vissza az eredeti kérdéshez, köszönöm

2011. jún. 29. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy nem térek vissza a fő kérdésre - már megválaszoltam -, de a sületlenségeket nem tudom szó nélkül hagyni ...


"Az egy nagy hazugság h szar házassága lesz az illetőnek, épp ellenkezőleg!"


Gondolom ezt teljesen autentikusan állítod, mint aki már ilyen helyzetben hosszú házasságon túl van ... :-P


"Ha nem etyepetyelt ezzel-azzal még előtte, akkor a teljes énjét tudja adni az egyetlen nőnek akivel együtt van."


Na ezért kellene szexelni, mert akkor tudnád, hogy szex közben nem az "énedet" kell a nőnek adni, hanem a testedet és azon belül is főleg nemesebb szerveid.


"De ha valakivel azért szeretkezek h kipróbáljam, hogy vajon jó lesz-e később is"


Tehát azt hiszem Neked alapvető fogalomzavaraid vannak, illetve a felvilágosításod nem a legteljesebb körű volt anno ... Tehát szexelni nem azért szexelünk házasság előtt, hogy kipróbáljuk, hogy jó lesz -e ha majd megházasodunk. Azért szexelünk, mert az most is jó! Tudod egyfajta élvezeti forrás, mint egyeseknek az evés, sport, hobbi, stb. Csak ez a legjobb mindegyik közül. (Én ezért választottam hobbinak :-P )


"Egyébként meg ha megismered a lány belső tulajdonságait, illetőleg beszélsz vele később a szexről, akkor úgyis megtudod, hogy milyen a stílusa."


Na most, akkor tudj róla, hogy a szexnek vannak technikái, amelyek tanulhatóak. És itt nem egy-egy pózra, ilyesmire gondolok. Megtanulhatod, hogy hogyan olvass a partnered reakcióiból, hogy minél nagyobb örömet okozz neki mondjuk és hasonló dolgokat. Mindenki egyedi, egyedi igényekkel, testtel, kívánságokkal, elvárásokkal. És ezt tudni kell kezelni, irányítani, ha igazán örömet akarsz az együttléttel szerezni. És igen is, hidd el, hogy át kell esni a kezdeti bénázásokon, ahhoz, hogy megfelelő szerető legyél majd.

30, sőt 35 éves korom után is bőven tanultam még új dolgokat és voltak olyanok is, amit úgy tudtam megtanulni, hogy két tucat partnert elfogyasztottam hozzá, mire azt mondtam, hogy ez megy nekem.


Tehát ne ringassátok magatokat abban, hogy az milyen jó, ha házasság előtt nem szexeltek; ez csak annyi, hogy a szerencsétlenségeteket magyarázzátok. (Bocs!) Nem bántás, inkább építő jellegű kritika akar lenni ...

2011. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ne mondd el a lánynak, hogy még nem csókolóztál, max kicsit bénának fog tartani, de majd belejössz és te leszel a csókkirááály :D amúgy meg csókolózni mindenki tud, hajrá!:)
2011. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!