Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bíztok a párotokban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bíztok a párotokban? Vagy miért nem? Hogyan lehet elérni, h vki bízzon a párjában?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bízom benne,mert tudom,hogy nagyon szeret,ezt bebizonyította az évek során (3 év)...mondjuk mi már az elején tudtuk,hogy különleges a kapcsolatunk,tudtuk,hogy komoly terveink vannak egymással,2 éve együtt élünk,tervezzük a jövőt...A bizalmat ki kell érdemelni,bizonyítani kell,hogy a bízni tudjon...24/N Ő 22/F (sokkal komolyabb,nem idióta mint a legtöbb korabeli)
2011. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem bíznék vele, nem lennék vele.

Kapcsolat csak bizalomra épülhet. Ha nem bízol a párodban, vagy ő benned (vagy mindkettő), akkor már régen rossz, és semmi értelme az egésznek.

A kapcsolat épp arról szól, hogy bízunk egymásban, és hogy azért vagyunk együtt, mert egymással akarunk lenni, nem mással. Ha mással akarnánk lenni, akkor azzal lennénk.

Ilyen egyszerű.

2011. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
A történet onnan indul, hogy bízom magamban. Egyszerre vagyok kellemes társaság, dekoratív jelenség, stabil lelki háttér, törtető karrierépítő, diáklány, háziasszony, szenvedélyes szerető, és spirituális társ, akivel a legőrültebb gondolatokat is meg lehet osztani. És még a jótündér is én vagyok, akinek csak el kell mondania a leglehetetlenebb álmait, és együtt megvalósítjuk. 23/N
2011. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!