Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 16 éves csaj, ő is még szűz, és félek ha megtudja hogy még én is az vagyok 24 évesen, nem fog akarni tőlem semmit. áruljam el neki ezt? Nem szeretném ha emiatt nem lenne köztünk semmi. De az igazság úgy is kiderül.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha a lány is ien komoly gondolkodású mint te, biztos örülni fog neki. Én nagyon örülnék, hisz ritka az ien rendes pasi mint amilyennek te is tűnsz, és semmi ciki nincs benne. Egyszerűen értékes vagy, nem mint aki végigjár mindenkit:S

Ezt én nem vagánynak, hanem undorítónak tartom..:/Csak őszintén, és semmi gond nem lesz:)

18/L

2011. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
tegnap beszélgettem vele,erről is volt szó.ma reggel meg megírta nekem,hogy ne haragudjak,aranyos vagyok meg minden,sajnálja tényleg,de mással szeretne járni...ennyit erről..elszomorít nagyon.
2011. júl. 1. 10:35
 23/25 anonim ***** válasza:
Én megmondtam, hogy nem kéne ezt így az elején szóba hozni, csak ha már megbíztok egymásban. Most gondolom mondogatja a barátnőinek, stb. és te jössz ki belőle abszolút vesztesként. Nők....egyforma mind ilyen téren!
2011. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem minden nő egyforma és miért lett volna hülyeség elmondani neki??? Ha ilyen lökött csaj és ezt nem tudja értékelni, akkor ha 2hónap múlva kerül rá sor, akkoris így reagál.. Figyelj kedves 24éves fiú!! Ne szomorkodj egy ilyen lány miatt!! Amiket írtál, azok alapján Már sokkal többet érsz, mint ő... Nahy butaság ezen rágódni.. Próbálj meg jobban kiismerni embereket már az első találkozás alkalmával.. Látni egy lányon, hogy milyen.. Ha a legdivatosabb cuccokat hordja, cigizik, követi a bnőit, agyonfestett hajak, óriási műkörmök, vagy egyszerűen stílustalan akkor valószínű egy rapperrel kell öszsejönnie. Keress olyat, aki natur, keves, szolíd, nyugodt, picit visszahúzódobb, mint a mostani lányok, nem egy kitárulkozó és talán közönséges lány, mert olyannak valóban nem fogsz kellenei, de remélem Neked sem kellene Ő.... Sok boldogságot és nehogy úgy érezd, Neked kell változnod és vagányabbank lenned.... Majd eljön az igazi.. Mi is a Férjemmel nem vagyunk átlagosak.. ()egyikünk sem járt anno bulizni, nem ittunk, cigiztunk, nem voltak futó kalandjaink és egy chaten a latalansziget.hu n találtunk egymásra már 7éve :)))
2011. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21:36 vagyok. Huh, énis nagyon sajnálom. De pár ilyen éretlen kiscsajszi miatt azért ne ítéljetek el minket. Nem volt hozzá való a lány, ahogy az előttem kommentelő is mondta, ha 2 hónap múlva mondta volna el neki, akkor is elküldte volna. Ilyen típusú volt a csaj, sajnos van aki "arra" megy. Ne búsulj, nem érdemelt volna meg téged. Tudom, ilyenkor nem nagyon lehet vigasztalni semmivel, de azért fel a fejjel, és ne hagyd abba a keresgélést ;)
2011. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!