Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre? Szeret az én pasim ezek szerint?

Figyelt kérdés
Mostanában féltékeny vagyok mert van a pasim akinek régebben tetszett egy csaj nagyon és a csaj nem akart tőlle semmit csak barátságot és akkor egyszer összejöttek másfél hétig de még fiatalok voltak és akkor a pasimnak a csaj volt az első és szakított vele a csaj elvileg azért mert nem volt köztük semmi csak ölelés és egy évre körülbelül megszakadt a kapcsolatuk és én elkezdtem járni a mostani pasimmal és már majdnem másfél éve együtt vagyunk de köztünk már több dolog volt/van és a csajjal kibékült de baráti alapon és akkor ennek nagyon örült és a csaj bejelentette hogy neki nagyon tetszik az én pasim és szeretne vele járni de az én barátom vissza utasította azzal a szöveggel hogy nem akarja elrontani a barátságukat és mindig ölelkeznek meg sokat beszélgetnek előttem is ( ezzel nincs semmi bajom) csak már töbször érzem úgy hogy nem szeret de azt a csajt meg annál jobban és mikor fent vagyok msn-en vagy valahol és beszélek vele sokat és a csaj is fellép mindig később ír vissza és neki már volt olyan hogy olyat írt amiért szakíthattam volna vele de mégsem tettem és össze is vesztünk egy két napra és mindig elő jön ez a bajom de ő akkor is folytatja tovább.
2011. jún. 30. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. Nem tudom. Szakíts.
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik átmeneti állapotot képzel, visszafogja édesgetni magához a csaj, az meg h eltűröd h előtted ölelgesse már magában elég nagy probléma. Ne halogasd az elkerülhetetlent.
2011. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán az összetett mondat,vesszők nélkül.
2011. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a veszőkre figyeltem bocsi..
2011. jún. 30. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:

ne halogassam vagyis szerinted is szakítsak?

de mással nem tudom elképzelni az életem mert egyszer szakítottunk egy hónapra és akkor összejöttem egy gyerekkel és mikor vele smároltam akkor az jutott mindig eszembe hogy nem ő hanem a mostani barátom van ott

2011. jún. 30. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakíts és keress egy normális srácot.Vesszőket meg használjál,mert ez így brutál.
2011. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemhogy vesszőt, de ez valószínű sok mondat lenne, nem csak egy.:) Amúgy azt nem tudom, mit tegyél, de engem is idegesítene, ha hanyagolna a barátom, egy másik lányért...
2011. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sztem ez nem normális... Állítsd válaszút elé: vagy te, vagy a csaj. Jó, ez eléggé zsarolás, de a reakciójából leszűrhetsz mindent. Ha túlságosan hevesen tiltakozik, akkor többet érez a csaj iránt, mint kellene...
2011. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!