Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre és a kételkedésre?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal.Nagyon aranyos minden...ezzel nem is húznám az "időt",mindenki tudja mikre kell gondolni.Nagyon megszerettem és ő is engem.Szerelmesek lettünk egymásba.Még nem találkoztunk.Ő idősebb nálam.

Egy közösségi oldalon rákerestem kíváncsiságból és elég félreérthető kommenteket olvastam.Más lányoktól sziveket kap,pirulós fejecskét...stb...sőt...még az egyik csaj oda is írta h. "szerelmemm.." (közbe egy másik pasival való csókolózós képe van..) lehet hogy régi komi de akkor is ott van.Én úgy ismertem meg,hogy egy tipikus jókisfiú,jó tanuló nem annyira bulizós típus.Tény,hogy jól néz ki.Most már elbizonytalanodtam.Jogos?


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!:)


2011. okt. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

a kommunikáció csodákra képes.

Beszélj vele!

2011. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ti/Te,hogy kezdenéd a beszélgetést vagy hogy célozgatnál rá?Nem akarom letámadni:| Én bízok/bíztam benne,de most olyan furcsa...
2011. okt. 21. 18:47
 3/4 Koldus ***** válasza:
42%
Tipikus nő vagy. Azonnal a legrosszabbra kell gondolni -.-"
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
bakker. kommunikáció. kezdj el vele beszélgetni arról, hogy a netes oldalakon így beszélgetsz emberekkel, úgy, majd tereld a témát, hogy láttad adatlapját és szeretnéd tudni mi az
2011. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!