Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy kell szeretnem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy kell szeretnem a párom amilyen? Baj, ha megakarom változtani?

Figyelt kérdés

Többször olvastam itt, hogy a "páromat ugy kell elfogadnom/szeretnem amilyen", ne akarjam megváltoztatni mert ugysem lehet.

Nos én egyik exemet, jelenlegi páromat se tudtam elfogadni olyannak amilyen.

Exeim csak kedvesen és "hálával" beszélnek rólam, hogy miattam mennyit változtak jó irányban, hogy jó hatással voltam rájuk stb.

Attól, hogy én nem tudom elfogadni egy felnőtt férfit olyannak amilyen és esetleg látom benne a lehetőséget, hogy mennyivel több lehetne és megpróbálom "jó irányba terelni" (beismerem volt, amikor megégettem magam) ettől én rossz ember lennék?


2011. jún. 30. 21:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jajj ne gondoljatok ilyenre, hogy én ide-oda rakom, irányítom. Soha nem engedné, ahhoz tul büszke. Ugy csinálom, hogy ne vegye észre, hogy észérveket sorakoztatok fel, hogy ő maga jöjjön rá, hogy változnia kell. Azzal nem megyek semmire, ha megmondom ezt és ezt így kell csinálnod, mert azt ugysem csinálná.

Ha saját maga nem akarja a változást, soha nem fog megváltozni.

2011. jún. 30. 22:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Családot szeretne tőlem. Máskor pedig, hogy élvezi az életet ez nem zárja ki egymást unokatesóméknél két gyermek is van és élvezik az életet,szórakozni is járnak,stb,de nekem nem kéne egy bábú,nekem férfi kell nem papucs.
2011. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!