Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig felsorolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig felsorolja a hibáimat, és egyre többet, és újabbakat mond. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Állítólag szeret, meg minden... de mégis fáj, hogy állandóan felsorolja milyen hibáim vannak! Ő 20, én 18. ( Lány vagyok)
2011. júl. 1. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Azt hogy nem hülye a srác mert tudja hogy érthetetlen módon nagyon sok nő ahhoz kezd kötődni aki szidja, említi a hibáit. Te is. Te meg annál jobban ragaszkodsz hozzá, minél komolyabb dolgokat mond.
2011. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

barátom, big like...

bár nekem eddig nem esett le, hogy ez tudatos a pasik részéről...

2011. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A pasik bunkók, ez van...
2011. júl. 1. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Dobd ki. Senkinek sincs szüksége tuskókra!


20/l

2011. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jo lenne tudni, mennyi ideje vagytok egyutt, megis milyen hibakat mond?

Mivel sokban fugg a dolog a korulmenyektol!

2011. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
6 hónapja. A testemről beszél csak, meg 1-2 belső tulajdonság. Tényleg ki lesz dobva, ha így folytatja. :/
2011. júl. 1. 04:28
 7/9 anonim ***** válasza:

"A pasik bunkók, ez van.."


Ja persze. Ha ez gond lenne, már rég kidobtad volna és fel sem tetted volna ezt a kérdést. Ez is bizonyítja, hogy az első hozzászólónak teljesen igaza van.

Most majd jönnek a "nekem nem kéne bunkó pasi" "én már szakítottam volna vele" stb hozzászólás, de a valóság teljesen mást mutat.

2011. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1:41 es vagyok!

Ezert volt fontostudni mibe is kot bele! Mivel ugye lehetet volna epito kritikanak is venni pl ha tenyleg joundulatbol probalja a kozos kapcsolatotok erdekeben mondani a dolgokat!

De a kulso az mar tenyleg bunkosag!!!

Nyugodtan mond te is neki, hiszen biztos o sem tokeletes , nezuk neki jol esik????

De amugy ha mar ilyen kekeckedo, bunko hajtsd el a p...ba!!!!

Nem erdemel meg! Nem ismerlek te em vagy tokeletes biztos mint minden ember de ha egyutt vagy valakivel es szeret ugy szeret ahogy vagy sot azert szeret mert ilyen vagy!!!

Es hidd el megtalalod azt a part akinek te leszel a legtokeletesebb a vilagon!!

Fel a fejjel es kivele!

2011. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10:04 - Köszönöm a válaszod, igazad van, nem akartam általánosítani, csak hát most így jött ki... Utolsó válaszadó: Köszönöm neked is nagyon a válaszod! :) Hát megemlítettem neki jó pár hibáját, be is kussolt, és most ha meglát rajtam valamit, azt mondja: "Én így is szeretlek!" Talán csak érzelmi válságban volt. :D :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és további jót nektek! :)
2011. júl. 13. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!