Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azok a lányok, akik tönkretesznek egy férfit, hogy utána, ha rendesek másokkal, akkor voltaképp a mérleg nyelve kiegyenlítődik?

Figyelt kérdés

mert volt már ilyenben részem. egy srácot alázott, tönkretett, kb. a halálba, drogba, piába kergette, de más sráccal rendes volt, és úgy gondolta, hogy ő bizony rendes. mert csak "azzal az egy sráccal voltam kegyetlen".

ez milyen már?

a gyilkos is voltaképp csak egy embert öl meg, szóval nem is bűnös, sőt, még lehet, hogy sokan szeretik, ezért jó ember? ne szórakozzunk már!


2011. júl. 1. 13:03
1 2
 1/19 napietus ***** válasza:
77%
mindeek oka van. annak is, hogy valaki az egyikkel rendes, a másikkal nem. thát ez nem kiegyenlítés kérdése, lehet, hogy mindkettő rászolgált a felé tanúsított viselkedésre.
2011. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ráadásul a kontraszt is elég kemény volt: akivel "rendes" volt, az kb. felszínes kapcsolat volt.

akivel "kegyetlen" volt, azzal pedig nagyon mély volt a kapcsolata.

felszínes haverokkal/barátokkal/szerelmekkel könnyű szót érteni...

2011. júl. 1. 13:05
 3/19 A kérdező kommentje:
részleteket annyira nem ismerek, csak megdöbbent, hogy mennyire kegyetlen és szívtelen a lány valakivel szemben.
2011. júl. 1. 13:06
 4/19 napietus ***** válasza:
77%
ha nem ismersz részlteket ne ítélkezz. a 4 fal közé nem látsz be, lehet hogy nagyonis komoly oka volt rá.
2011. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
amikor szinte boldogan mondta, hogy "de jó, remélem meghal!", akkor egy világ omlott össze bennem. ezt én primitívségnek tartom. más halálán élvezkedni nem egészséges dolog.
2011. júl. 1. 13:09
 6/19 napietus ***** válasza:
tényleg beteg dolog. de mondom: ne ítélj, mert nem tudod, mi vezetett idáig. ha tudnád, lehet azt mondanád: a lány helyében ki is heréltem volna...lehet, hogy nem, de NEM TUDOD.
2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Akivel szemét volt, az nem nézett ki jól, akivel rendes volt, az meg igen.
2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudhatod mi történt,de kitérve kicsit az ilyen kérdések eléggé csípik a szemem. ,,azok a lányok...egy férfit". Nem jó a fogalmazás sok esetben, mert ugyanez lehet fordítva is. Ne azt írd, hogy ,,lányok" hanem ,,az az ember" pl., mert így azt írod, hogy csak a lányok ilyenek. Pedig ez nem nemiségen múlik hanem emberen.
2011. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ez igaz. én csak a tapasztalatok alapján írtam.
2011. júl. 1. 13:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak ők ketten tudják hogy mi volt...ne ítélkezz. Lehet hogy ütötte vagy megalázta, megcsalta a csajt. A pasinál is van valami hiba, ha drogokhoz meg piához nyúlt...az ilyen ember másban is ilyen drasztikus.

Ha téged nap mint nap megaláznának, úgy bánnának veled mint a kutyával, vagy becsmérelnék a szüleidet, esetleg tönkre tennének valamit az életedben, nem mondanál ilyet az illetőről? Hogy megérdemli a legrosszabbat?

2011. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!