Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azok a lányok, akik tönkretesznek egy férfit, hogy utána, ha rendesek másokkal, akkor voltaképp a mérleg nyelve kiegyenlítődik?

Figyelt kérdés

mert volt már ilyenben részem. egy srácot alázott, tönkretett, kb. a halálba, drogba, piába kergette, de más sráccal rendes volt, és úgy gondolta, hogy ő bizony rendes. mert csak "azzal az egy sráccal voltam kegyetlen".

ez milyen már?

a gyilkos is voltaképp csak egy embert öl meg, szóval nem is bűnös, sőt, még lehet, hogy sokan szeretik, ezért jó ember? ne szórakozzunk már!


2011. júl. 1. 13:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ha a másik fél is ezt teszi velem, akkor nem, elvégre, valami oka csak volt, hogy ezt tette, nem?

de egyébként: nem. embernek kell maradni, minden esetben, különben te sem érdemelsz emberséget másoktól. ahogy bánsz másokkal, az olyan, mint egy fénysugár. ha hatalmas erővel, negatív tetteket teszel, akkor a tükör (talán még felerősítve azt), visszatükrözi, és meg is vakulhatsz.

2011. júl. 1. 14:18
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érzelmi zsarolás legundorítóbb módja. Mikor valaki nem szeret, ezért én figyelemfelkeltés és bűntudatkeltés végett önmagában tesz kárt, hogy valakit magához kössön, aki nem szereti, aki boldogtalan lenne mellette. Az illető választhat: vagy "megmenti" az önromboló rajongóját és vele marad, ezzel tönkreteszi a saját életét, vagy élhet a bűntudattal, hogy miatta történt, ami történt.


Végső soron nincs is választása.


Nem vagyok már tini és pont ezért tudom, hogy mennyi csalódás érheti az embert fiatal korában (meg később is persze). De ha ilyen zsarolásokkal élünk és önpusztító életet kezdünk ilyesmi miatt, tisztában kell lennünk azzal, hogy nem az tett tönkre mindent, aki elhagyott minket, aki nem vett komolyan, aki nem szeretett, hanem mi magunk. Nem neki van oka bűntudatra, hanem nekünk.


Volt már olyan srác, aki öngyilkossággal fenyegetőzött, ha nem maradok vele és hülye csitriként én is mondtam már pasinak, hogy ha nem lehetek vele, inkább meghalok... hát, mindketten jó hülyék voltunk! Akkor meg egyenesen épületes barmok lettünk volna, ha meg is tesszük.

Nem az a szerencsétlen pasi volt a hibás, aki miatt akkor úúúúúgy szenvedtem, hanem én, aki ráakaszkodtam, szívtam a vérét, nem akartam elfogadni, hogy nem kellek neki. Hosszú évek távlatából jöttem rá.

2011. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
na és az alázás és tönkretételhez mit szólsz? azt nem a srác "csinálta magának"... tudod, ha kirúgatnak, pl. akkor nem a srác köszönheti magának, hanem az, aki kirúgatta.
2011. júl. 1. 14:53
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, az meg még nagyobb marhaság olyan lányért öngyilkosnak lenni, vagy drogozni, aki még ráadásul ki is rúgatott.


De így van, ahogy mondod. Attól, hogy te rossznak látod, veled rosszat tett (ki tudja, mi volt az indoka, arról nem szól a fáma), attól még ha belegebedsz sem fogja mindenki utálni a világon.


Valószínűleg téged valamiért nagyon utál, vagy nem bír, de biztos neki is vannak olyan emberek az életében, akiket nagyon szeret.


Én már veszítettem el munkát úgy, hogy olyat vettek fel a helyemre, aki a nagyfőnök rokona volt és pont ezért, mert rokon volt. De eszembe sem jutott, hogy gyilkosnak tituláljam, vagy felkössem magam miatta, vagy hasonlók. :D

2011. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

értem én, de itt nem erről van szó.

ha egy idegen betöri a koponyád, akkor szimplán mész a zsarukhoz, vagy megvered.

de ha a szeretteid közül teszi ezt egy, az nagyobb traumával jár, nem?

2011. júl. 1. 15:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt már néhány férfiismerősöm bunkó velem. Emiatt azt gondoltam, ők ilyenek. Aztán láttam, hogy valaki mással tündériek. Akkor azt gondoltam, hogy talán megérdemlem.
2011. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nagyobb traumával jár. Sőt, még annál is nagyobbal, mert akit szeretek, attól nem várnék ilyet. De akkor rá kéne jönnöm, hogy ő nem szeret.

De akkor megint ott tartunk, hogy ha valaki nem szeret, megaláz stb. akkor menjen a francba, élje az életét ő is ahogy tudja, meg én is, ahogy tudom. Ha az illető tényleg olyan aljas, utolsó ember, ahogy én gondolom, akkor majd mások is észreveszik, ha meg nem veszik észre, akkor a zsák meg a foltja és kész. Boldogítsák csak egymást, az ő dolguk. Nincs beleszólásunk abba, hogy más emberek szeretik-e egymást csak azért, mert minket nem szeretnek, vagy csúnyán viselkednek velünk.

2011. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
én viszont olyan ember vagyok, hogy ha látom, hogy valaki irtózatosan undorítóan bánik a másikkal, akkor kiábrándulok belőle. miért? mert mással is bánik úgy, valószínűleg, vagy fog bánni.
2011. júl. 1. 15:30
 19/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos az érzés. De te ilyen vagy, más meg másmilyen. Azt meg tényleg nem hinném (ha most valahogy arra akarsz kilyukadni), hogy lenne olyan ember, akit senki nem szeret. Ha akarja, mindenki megtalálja a párját, még a rosszindulatú emberek is. Aztán vagy megváltoznak, vagy alkalmazkodnak egymáshoz, vagy megkeserítik egymás életét. Bármelyik lehetőség fennáll. Majd az idő eldönti.


Azt meg mindenképpen eldönti az idő, hogy az, akivel rosszul bántak, bántották, stb. jól is jár, ha megszabadul attól, aki megalázta, még ha ez egyelőre fáj is.

2011. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!