Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaffa kérdése:

Szerintetek barátnőm már megunt engem? (többi lent)

Figyelt kérdés

3.5 éve vagyunk együtt, én vettem el a szüzeségét, még más fiúval sosem volt. (tudtommal, de különben nem nézném ki belőle)18 éves lány, szerintetek vágyik már másra, esetleg félre fog lépni?

Én már kiéltem magam, de nem tudom ő mit gondol, jelek nem utalnak rá, hogy valami gond lenne, de kitudja...


2011. júl. 1. 17:16
 1/5 Dottorre ***** válasza:
Az esély mindig benne van a pakliban sajnos. Ezeknél a lányoknál előbb-utóbb ez mindig kijön. Általában ugyan ez igaz a pasikra is. Én azt mondom, hogy habár a gyakorlat azt mondatja velem ,hogy 1000 az 1-hez az esély arra, hogy az 1. barátjával éli le valaki az életét, ha a kapcsolatotok harmonikus, miért ne lehetne? Nekem van 2 olyan ismerősöm is, aki így éli az életét, és az egyik 1 , a másik 2gyerekes anyuka. Szóval drukkolok, más okosságot itt nem lehet elmondani sajnos.
2011. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyél paranojás,ha semmilyen jel nem mutat rá,és nem is kacsingat semerre,akkor sztem nincs szó arról h megunna..
2011. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy változatos jellem. Tudod a nők jelentős része ha állandóan ugyanazokat az egyesek által apróságnak nevezett dolgokat kapják ismétlődően. Ezt csak azért mondtam mert egy kapcsolatban fontos a változékonyság.

Aztán azért 3.5 év nem akármennyi idő szóval ha igazán szeret ezután is fog.

Illetve egy ilyen kapcsolatot soha felejt el senki nagyon sokszor láttam példát hogy szakítottak ,de igazából csak szünetet tartottak és utána újrakezdték.

Konklúziót levonva az egészből szerintem nem.

19/F

2011. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a valószinüsége megvan.A kíváncsisága nem bűn,de el kell döntenie majd hogy 1-2 "kiváncsi vagyok másra "tipusú kaland megér e neki 3,5 évet..Neki megfog hiszen 18 éves és ezzel tisztában van.Saját példám.Te viszont kicsit belereccsensz majd.De tudni kell felálni.Kívánom hogy ne így legyen.
2011. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segít. Még sosem kacsingatott, jó a mi kapcsolatunk, és egyáltalán enm unalmas. csak őszinte elszek, nem akarom hogy másal legyen. csak enyi Köszönöm mindneki véleményét!
2011. júl. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!