Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal? Szakít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal? Szakít, mégse, legyünk barátok stb.

Figyelt kérdés

Párom 1 év után közölte velem, hogy szakítani akar. Szerinte nem illünk össze, de tudja hogy működött volna ha változik (csakhogy ő erre még alkalmatlan). Illetve, hogy nem való neki egy párkapcsolat, mert saját magán kívül nem tud mást szeretni. (Sajnos ezt tapasztaltam, csak azt hittem idővel jobb lesz)

Engem a dolog teljesen váratlanul ért. Azt mondjuk éreztem, hogy engem jobban foglalkoztat a kapcsolatunk mint ők, nekem fontosabb ő mint fordítva.

1 hét mulva megkeresett, hogy ő igazából nem is akart szakítani, csak azt érezte nekem már elegem van belőle és ezt akarta megelőzni. Most pedig azt érzi, hogy egyszer őrülten hiányzom neki, egyszer pedig jó ez a kis nyugi.

Megbeszéltünk mindent, időt kértem.

Most pedig azzal keresett meg hogy legyünk barátok, hogy egy barát fontosabb mint egy párkapcsolat. Találkoztunk akkor pedig nyomult, alig tudtam leállítani azt mondja nem tud nekem ellenálni. Persze nem volt semmi, de elegem van.

Mit gondoltok? Én már nem értek semmit.


2011. júl. 1. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenki válasza nagyon hasznos, de főleg a 20:03-ét fogadd meg! Szóról szóra!
2011. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ezt tette, csak ő 5 év után!

És két hónap múlva kiderült hogy miért volt ilyen???

Mert már volt egy másik barátnője, akivel meg is csalt!

Hagyd a francba, aki nem tart téged érdemesnek arra hogy veled legyen, ne alázd magad azzal hogy kunyerálod a szerelmet, szeretete, barátságot!

Meg ha barátok maradtok, mit beszéltek? Nektek nincs közös témátok többé, húzz egy falat köréd és ne engedd át!

Miről is tudnátok beszélni?

Kit szedett össze, miért nem vagy jó neki?

Hidd el, csak sebeket szerzel, amik éveken át se fognak begyógyulni!

Saját tapasztalat ez is, én évek óta próbálom magam összerakni, de nem nagy sikerrel!

Ő meg röhög az egészen, éli világát, lényeg hogy enki legyen jó!

Barátságból lehet szerelem, de fordítva soha!!!

2011. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!