Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok-e mar ugy, hogy nagyon vonzodtatok valakihez de folyton hibakat lattatok benne?

Figyelt kérdés

23f vagyok meg nem volt baratnom , bar szerettem volna de eddig csak elutasitottak


mostanaban van nehnay lany akivel szokat szoktam dumlalni ...igaz csak messengeren

de van 1 olyan akit regebb ota ismerek vele nagyon szeretnem ha lene valami koztunk de onem akar kapcsolatot

( akar hanyszor arra gondolok hogy szeretnem ha lenne koztunk vagy koztem es valamelyik masik lany kozott valami folyton minden hibat megletok bennuk meg ketelkedek ,hogy jo dontes lenne)

tudnatok-e segiteni ?


2011. júl. 1. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj senki se tökéletes, hibája mindig mindenkinek lesz, ezt nem lehet kikerülni... de ha valakit ezen hibák ellenére is tudsz szeretni az megfelelő partner.

20L

2011. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

-talan az is lehet az ok , hogy ez a hosszu ido alatt kialakult egy idealkep , hogy milyen lany is szeretnek


( a vicces az , hogy a knezet nem annyira szamit nallam pl van egy olyan lany akire aligha lehetne mondani h szep megis tetszik mert ( muszikis , es eleg rendes csajnak nez ki ) es emg van nehnay ilyen :)

- az a lany akirol a kerdesben beszeltem tavol al a muszaitol o eleg csinos de nem muszakis( fogalmam sinscs hogy ez miert olyan nagy baj :P , talan mert csak ugy alakult ki bennem egy ideal kep meg egytem elott , hogy majd ott talakozok egy szep csajjal es majd egyut dolgozunk esetleg valamilyen kutatasokat vegzunk ... stb)

nem tudom mennyire normalis ez? es csak en egyedul vagyoke igy ezzel:( ?

2011. júl. 1. 21:00
 3/7 Pityupocse ***** válasza:
Én is felfedezem mindenkiben a hibát elsőre(lányoknál) pont azért hogy lebeszéljem magam róluk, eddig csak 2 lányt találtam aki abszolút hibátlannak bizonyult számomra, az egyik visszautasított(megjegyezem ő volt az egyetlen akinek ez megadatott) a másik viszont örök kudarc, mivel köt a "tesó kódex"
2011. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pityu ...


a hugod vagy novered :) ?

2011. júl. 2. 07:48
 5/7 Pityupocse ***** válasza:
a tesó kódex a "how i met your mother"ból van, és abban van leírva az, hogy haver nőjére nem nyomulsz rá, ha nem akarod a pokol kénköves bugyraiban végezni
2011. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy dumbledore is mondta, nem jár jól aki álmokra épít várat. Ergo ok hogy vannak ideáljaid meg elképzeléseid de az normális aztán való életben simán alakulhat teljesen másképp.


Amugy lehet paranoiás vagy és azért van. Meg messenger mondjuk nem igazán add teljesen reális képet a másikról. Illetve inkább az hogy így nem alakul ki olyan kötödés mintha összejöttök dumálgattok, iszogattok vagy akármi. Mert azért inkább közös események szokták kapcsolatot építeni.

2011. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy csak mesen mszelnek valem .... senki sem akar eloben talakozni velem .... ha nagyon ritkan akar is talakozni akkor is kijelentik , hogy csak barati alapu tali lesz igy nagyon szar :(



- mar assszem az orulet hatarat surolom , olyan k*szar , hogy meg egy rohadt kv-ra se jon el senki legalabb annyi lenne meg es valamenyire feledtethnem a gondjaimat .... de igy minden csak nagyobbnak es megoldhtalanabbnak tunik......

2011. júl. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!