Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy görcsösen ragaszkodtatok valakihez?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de velem most lehet ez van! Szakított velem a barátnőm 4 hónapja (több együtt töltött év után) és nem bírom elengedni, ami lehet azért van, mert nehezen tudom feldolgozni azt, hogy nem kellek neki, nem vagyok jó, más jobb neki, mint én! Mivel minden perben Ő jár a fejemben, félek attól, hogy ez már beteges!
2011. okt. 29. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az szereted, és kész, tudom milyen érzés..... idővel jobb lesz talán.
2011. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor meghal egy olyan ember akit nagyon szerettél...az igaz kapcsolatokat is meg kell gyászolni...soha nem fogod elfelejteni, ha igazán szeretted, de tudsz majd nélküle élni és boldog lenni
2011. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen volt, rossz esetben 1-2 évig is eltarthat nálam...

és igen, ez beteges!

2011. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Az előző barátom esetében is ez volt. Én már mást szerettem, de fájt szakítani. 8 hónapig voltunk csak együtt, de őt engedtem magamhoz a legközelebb, elmondtam neki szinte mindent, és mindezek közben kialakult kettőnk közt egy erős kötelék, egyfajta ragaszkodás. Nagyon nehéz volt elengedni, mert hozzám tartozott...
2011. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!