Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevissza csalja, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevissza csalja, miért marad mégis vele?

Figyelt kérdés

Egy csaj ismerősömet összevissza csalja a pasija a volt nőjével.

kezdetben fél éven át csalta a kapcsolat elején, aztán mindent bevallott. a csaj megbocsájtott neki.

aztán egyszer a gépén megleste az msn-ezéseit, és ott irogatott ilyeneket a tag a csajnak, hogy milyen kár, hogy már nem találkozunk, puszik a melleidre stb.

aztán nemrég kiderült, hogy egy év szünet után újra találkoztak és a gyerek újra megcsalta a lányt. megint talált beszélgetéseket, amikben benne volt, meg még durvábbak voltak.

a csaj megint megbocsájtott, mondva, hogy szegény barátja nem tehet róla, hogy rámászott az a r.bi (egyébként szebb a másik csaj, ezért még külön utálja).

én már rég elhagytam volna a gyereket, a megcsaláshoz két ember kell sztem.


2011. júl. 1. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért marad vele, mert gyenge jellemű. Inkább lenyel mindent, csak ne veszítse el azt, akit mindennél jobban szeret...
2011. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orránál fogva vezeti a lányt a pasija sajnos. Gondolom beadhat neki mindenféle álszent dumát, a lány meg szereti. Olyan nincs hogy rámászik 1 csaj szegénykére..Ehhez 2 ember kell. Gondolom nem erőszakolják meg a nők. Ilyen nincs. Ha a pasi azt mondja hogy nem és kész mert van barátnőm, a csaj fejre is állhatna akkor sem kellene a srácnak. Sajnos a barátnőd nagyon szerelmes és az bizony nagy vakságot okoz. Tapasztalatból mondom, mert én ugyan ebben a cipőben jártam :( De innentől kezdve el van b*szva az egész. 1x megbocsátott neki a lány, ezért ezt még számtalanszor meg fogja csinálni. Ha felébred a csaj, akkor verheti csak a fejét a falba hogy mekkora hülye volt, és saját magát járatta le 1 ilyen nulla pasival.
2011. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szereti, és ennyi.

HA szeretsz valakit, megbocsájtasz mindent neki, elnézel minden hibáját és ellened elkövetett bűnét és hazugságait, hiszel neki és akármit is tesz mindig kap egy új esélyt.

Magamról tudom, sajnos én is ebben a cipőben járok...

2011. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is el akartam szeretni egy lányt a pasijától, akit megaláz, csalja, még csak nem is smárolnak de egy helyen laknak... egy évig próbáltam, velem járt ha lehet ezt így mondani, de ott lakott. K.rva szar volt, hogy végül nem engem választott. A mai napig nem értem.

Ja a csaj a szüleinél lakott, a pasi költözött oda, szóval csak simán ki kellett volna dobni a csávót, de nem volt szíve vagy a tököm tudja! Ki érti a nőket?

2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én is erre gondolok hogy nincs szíve hozzá.

pedig azt mondja össze van törve az egész, és ő tökéletesnek gondolta az elején de már nem bízik a tagban.

meg hogy nem tudja elfelejteni ezeket.

csak nem értem, minek sínylődik akkor vele, nem laknak együtt vagy ilyen

2011. júl. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!