Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyakoribb az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb az, hogy nem a nő, hanem a férfi csalja meg a párját valaki mással?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének az oltások, direkt úgy tettem fel a kérdést, hogy az is benne volt, nem csak a pasik lépnek félre, de az a jellemzőbb, mielőtt még valakinek sikítania kellene.
2011. okt. 1. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Erre csak ezt tudom mondani:


"Miért gyakoribb az, hogy nem a pasi, hanem a nő csalja meg a párját valaki mással?

2011. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Jófajta ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van..
2011. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:

és erről hol van hiteles adat? nem értem, honnan szedted ezt...


azt viszont biztosan tudom, hogy a legtöbb ember, ha megcslj a párját, szintén nem független emberrel teszi ezt. praktikus okokból. szóval kb. ugyanannyi nő kell hozzá, mint férfi...

2011. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Manfegor ***** válasza:
100%

Szerintem nem jellemzőbb, hogy a férfiak csalnák meg többször a párjukat... de ez magánvélemény


A háttérben lehet valami vita, probléma, akár valami bizonyítási vágy..

Ámbár akik a vitákat, problémákat így rendezik (akár férfi, akár nő), azoknak inkább véget kéne vetni a kapcsolatnak...

2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egálban lehet a dolog. Az igazság az, hogy egy férfi nem titkolja annyira, míg egy nő mindent megtesz érte. Ezért tűnhet többnek.
2011. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még valami, ezt a mocsokmacsok-on olvastam: állítólag manapság már női fölény van, csak rendkívül ügyesen leplezik. A mai gyerekek 11%-a külső apától származik és akkor hol van ez a szám a valós kefélésekhez képest. Sok nő még önmagának sem vallja be. Ezért kellett a technika, amikor is egy rakás nő hüvelyváladékában idegen, nem a párjától származó spermiumokat találtak és nem is egy, hanem több férfiét! Gondoltad volna? :)
2011. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Róbert Nagyúr ***** válasza:
89%
1 férfi eltud csábítani 1 nőt, és magába tudja bolondítani, de 1 férfi mindig csak 1 nőt tud szeretni.
2011. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom honnan szedted ezeket a dolgokat, de lehet azért, mert a nők "ravaszabbak", illetve könnyebben eltudják csábítani a pasikat, mint fordítva,néz csak szét a mai tinik körében például...20/L
2011. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg pont fordítva van. A fentebb írt hozzászólásra reagálva, igaza van egy brit kutatás számolta ki, hogy az angol kölykök 10%-a más apától van, ami kib.szott nagy szám. Vannak férfiak, akik félrekefélnek, igen. Csakhogy legalább őszinték, nem úgy mint a nők, akik soha sem képesek igazat mondani. Bármilyen kis zűr van otthon, már rohannak egy másik f.sz után, mert ugye nekik törődés kell.
2011. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!