Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg sivár, pszichopata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg sivár, pszichopata, depressziós vagyok. Mit tegyek? Egyedül maradtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez miben nyilvánul meg?
2011. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már én is az vagyok, mert kiderült a pasimról h homár...:S
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha depressziós vagy azon lehet segíteni sokat. De ehhez te is kellesz nem megy az csak úgy.. El kell határozni, hogy változni szeretnél és akarni és hinni kell, hogy tudsz változni. És motiváció kell, ami nagyon fontos! Egyedül is menni fog. vagy menj el pszichológushoz, de ne gyógyszerrel old meg , ha lehet. Az nem vezet sehova. Csak kérj tőle tanácsokat, hogyan tovább.

Ha pszichopata vagy, azon már nem lehet annyit segíteni, mert ahogy írod érzelmileg sivár vagy. De talán ez a depressziódnak is betudható.

2011. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátom sem, ismerkedés nem megy. Egész nap itthon agyalok, egyébként sportolok, cukros vagyok, fáj a fejem...
2011. júl. 1. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz, ő majd segít rajtad. egyébként ha nehezen megy az ismerkedés, gyakorold! menj el mondjuk villámrandira. lehet, hogy először nem fog úgy menni, mint ahogy szeretnéd, de előbb-utóbb bele fogsz jönni. egyébként ha barátokat szeretnél, a másik sportolókkal is összeismerkedhetsz, legalább lesz egy közös témátok (már, ha nyilvános helyre jársz).
2011. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Interneten se tudsz ismerkedni?
2011. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neten hogy lehet ismerkedni? Nem tudok beilleszkedni a csapatba.
2011. júl. 1. 22:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Valahogy félek az emberektől, nem kötnek le.
2011. júl. 1. 22:19
 9/16 anonim ***** válasza:
és ha eljárnál valami csoportos terápiára, ahol mindenki elmeséli, hogy mi a baj vele? lehet, hogy ők lekötnének, és ha látnád, hogy ők is félnek valamitől, talán nem félnél tőlük annyira és összebarátkozhatnál velük.
2011. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha tudnád milyen sok ember érez így... Szerintem neten könnyebb az ismerkedés és az is egyfajta kapcsolat.
2011. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!