Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 12 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 12 évesen nem volt még 1 pasim se?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 23:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti kommentelő vagyok. Ne mondd, hogy nem lesz családod, ennyi idősen én is így gondoltam, de soha nem lehet azt tudni. Légy erős, és bátor és mutasd meg, hogy te különb vagy, mint az átlagos lányok.

Vigyázz magadra! :)

2011. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

hallgass az utolsó válaszolóra..nagyon okosat mond..bár lehet még nem tudod felfogni az értelmét, de tényleg..ne tedd magad tönkre..jézusom mi lesz a világgal..ha most ilyen egy 12 éves akkor mi lesz később?meg mi lesz a gyerekeikkel?:/


15/L és tudom nem vagyok olyan sokkal idősebb tőled..de gondolkozz már normálisan..

2011. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
de basszus één annyira ronda vagyok [most komolyan] meg dagadt meg ... soha nem lesz 1 fiúm se... ://
2011. júl. 4. 19:57
 24/43 anonim ***** válasza:
15 éves leszek mindjárt, és még egy darab pasim sem volt...
2011. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Én meg 15 éves vagyok, és nekem sem volt. Ciki? :D Vannak akik próbálkoznak, de ők nem jönne be nekem. Engem nem nagyon tud érdekelni, majd ha egyszer eljön az ideje, akkor eljön. Szerintem 12 éves korodban inkább mesét kéne h nézz.. =/
2011. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Én másképp közelítem meg ezt a témát. Te cikinek tartod, ha valakinél akár 16 évesen is fennáll az, hogy nem volt még párja?

Te még kiskamasz vagy. A szépséged, nőiességed még ez után fog kialakulni, kifejlődni. Ennyi idősen még nem is lehet igazából átérezni és rendjén kezelni a párkapcsolat dolgait, meg kell érni rá.

Nézd, nem az a furcsa, és a nem normális, hogy nincs párod, hanem hogy emiatt frusztrált vagy. Most már Te választod ki a ruhádat, hiúbb vagy, oda figyelsz a hajadra, ha osztálybuli van szájfénnyel kened be a szádat, és van titkos szerelmed...nálunk így voltak a lányok anno, én is. Nagyon szép emlékek. Ennyi.

A másik, meg hogy gondolj bele, hogy mi is az, miért van az, ha pasija van egy korod beli lánynak. Az esetek 99%ban persze. Még nem ért meg lelkileg, utánozza a nagyokat, bele akar olvadni a tömegbe, csak azért csinálja, hogy "menő" legyen.

Mit? Egy taknyos kölyökkel kézen fogva jár 2-3 napig, ja, vagy fészen "beszélnek", érzelem nuku, de elmondhatja hogy felszedtem egy csávót....Erről szól.

Majd később, ha rendben lesznek az értékeid (kívánom, hogy így legyen) át fogod látni ezt a dolgot. Hogy a párválasztás nem verseny, hanem egy tudatos döntés. És legközelebb sem a szépség, jóság mércéje.

19/L

2011. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
nekem 18 évesen lett barátom és egyáltalán nem bánom, hogy eddig kellett rá várni. és tudod miért? mert pontosan az olyanokat sz.rom le, mint akikről írtál. egyébként meg attól, hogy dagadt vagy, még lehet később pasid. ráadásul most jönnek majd a hormonális változásaid, még simán lefogyhatsz attól is...
2011. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Általános iskolában engem is kineveztek az osztály legcsúnyább lányának. Ducikás is voltam. 15-16 évesen (nem fogyóztam, koplaltam, meg semmi) kialakult a nőies alkatom, most mindenki irigyel, hogy mennyire jó minden. Az arcom rengeteget változott (mint mindenkié kamaszkorban), 19 évesen lett barátom, előtte csak kihasználni akartak nagyon sokat, de nem jött össze...:)
2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Mér énnekem még 19 évesen se volt soha barátnőm akkor te meg mit akarsz a 12 éves koroddal? :D
2011. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
velem az van hogy éjszaka mindig bebújok a takaró alá és sírok mert egyszerűen érzem hogy soha nem lesz senkim... :////
2011. júl. 5. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!